Zima jako czas finansowych potrzeb

Na początku roku często brakuje nam funduszy, a jest to okres, w którym bardzo ich potrzebujemy. Święta, sylwester, karnawał, ferie zimowe i oczywiście walentynki – wszystkie te okazje wiążą się z wydatkami. O tej porze roku wielu z nas rozgląda się za finansowym wsparciem. Warto zapoznać się z ofertami firm pożyczkowych, które taką pomoc proponują. Mogą one w szybki sposób uwolnić nas od budżetowych trosk.

Pożyczka od serca

NetCredit od lat zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek chwilówek. Umowę z firmą podpisuje się błyskawicznie i łatwo. Do swojej oferty pożyczkodawca dołączył specjalną promocję dla tych z nas, którzy kierują się w życiu nie tylko rozumem, ale także sercem.

Czym jest oferta „Walentynki z NetCredit”? Za zaciągnięcie dowolnego zobowiązania otrzymamy prezent w postaci dwóch biletów do sieci kin Multikino. W regulaminie promocji możemy wyczytać, że nie ma znaczenia, czy jesteśmy już klientami pożyczkodawcy, czy dopiero zamierzamy się nimi stać. Nie jest również ważne jaką sumę zdecydujemy się pożyczyć. Najbardziej istotnym punktem jest, aby pożyczka została nam przyznana właśnie w dniu 14 lutego 2017 roku. Przez przyznanie pożyczki rozumiemy moment, w którym ustalona kwota wpłynie na wskazany przez nas numer konta bankowego.

Jeśli od długiego czasu zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki internetowej, to na pewno warto rozważyć walentynkową promocję od NetCredit. Każdy lubi dostawać dodatkowe benefity, a szczególnie takie, które pozwalają nam spędzić więcej czasu z bliską osobą.

Jak wziąć pożyczkę w NetCredit

Sprawdź jak wziąć pożyczkę w NetCredit Krok po kroku!

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka Net Credit – opinie

„NetCredit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje ofertę dopasowaną do ich potrzeb. Walentynki często wiążą się z dodatkowymi wydatkami – oferty takie jak NetCredit pomogą nam się z nimi uporać. Poza dodatkowymi pieniędzmi otrzymamy 2 bilety do kina – to promocja idealna na tego typu okazje” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.