Wakacje kredytowe z HapiPożyczką

Firma pożyczkowa przygotowała ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów. Co im proponuje? Istnieje możliwość spłaty pożyczki ratalnej dopiero po dwóch miesiącach od jej zaciągnięcia!

Dodatkowo klienci mają szansę na skorzystanie z nowej oferty, czyli Wakacji od raty. To nic innego jak możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki. HapiPożyczki zapewniają nawet czterokrotną możliwość przedłużenia terminu spłaty. Nie jesteś w stanie uregulować otrzymanego produktu finansowego na czas? To rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Jak skorzystać z Wakacji od raty?

Wakacje od raty to minimum formalności. W pierwszej kolejności poinformuj pożyczkodawcę trzy dni przed upływem terminu określonego w umowie. Wystarczy, że wypełnisz prosty wniosek. Jeżeli zdecydowałeś się na maksymalny okres kredytowania w HapiPożyczki, to masz szansę na czterokrotne skorzystanie z Wakacji na raty! Ważne – o pierwsze Wakacje można wnioskować najwcześniej w następnym dniu po terminie uregulowania spłaty szóstej raty.

Pakiet medyczny z Hapipozyczki!

HapiPożyczki dbają nie tylko o płynność finansową swoich klientów, ale również o ich zdrowie! Prywatna opieka medyczna kosztuje 30 zł miesięcznie. Klienci mogą skorzystać z konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Placówki medyczne są dostępne na teranie całej Polski!