2 000 zł od Net Credit i Itaka na wymarzony wyjazd

Net Credit rusza z wyjątkowym konkursem! Chcesz wyjechać na wymarzony urlop i nie masz wystarczających środków? To nic! Wygraną w “Wakacjach z Net Credit” jest bon o wartości 2 000 zł do wykorzystania w Biurze Podróży Itaka.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien w dniach od 25 lutego do 31 marca 2019 roku posiadać aktualną pożyczkę w Net Credit. Zadaniem uczestników jest wymyślenie ciekawego i oryginalnego sloganu reklamowego dla Net Creditu. Hasło może mieć maksymalnie 255 znaków. Należy je wpisać w dodatkowe pole znajdujące się w panelu klienta na stronie internetowej firmy.

Wyniki konkursu i nagrody

Wśród konkursowiczów zostanie rozlosowanych 10 bonów wakacyjnych. Imiona i nazwiska zwycięzców wraz z przesłanymi sloganami zostaną opublikowane na facebookowym profilu na Net Credit do dnia 19 kwietnia 2019 r. Przed przystąpieniem do zabawy warto zapoznać się z regulaminem.

Net Credit ogranicza formalności

W ofercie Net Credit znajdziemy szybką pożyczkę online. Formalności związane z ubieganiem się o nią ograniczone są do minimum. Klienci mogą pożyczyć od 300 do 5 000 zł. Okres kredytowania waha się od 14 do 30 dni.

Wnioski rozpatrywane są w kilkanaście minut, a pieniądze z chwilówki przelewane wprost na konto osoby aplikującej. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki oraz możliwość refinansowania pożyczki.