Vivus proponuje udogodnienie dla klientów

Osobom, które ubiegają się o pożyczkę pozabankową zależy na tym, żeby szybko uzyskać potrzebne środki w momencie, gdy pojawiają się większe wydatki. Często zdarza się to w takich miejscach jak np. lotniska, duże dworce, punkty przesiadkowe albo centra handlowe. Zazwyczaj znajdują się tam saloniki prasowe, w których już niedługo będzie można wziąć zobowiązanie krótkoterminowe. Będzie to możliwe dzięki współpracy między znanym pożyczkodawcą Vivus Finance i grupą Lagardere Travel Retail.

Inne kanały pożyczania

Wprowadzenie pożyczek dostępnych w punktach dystrybucji prasy ma służyć docieraniu do klienta różnymi kanałami. Vivus umożliwia wzięcie pożyczki metodą online, z wykorzystaniem laptopa, komputera stacjonarnego czy nawet telefonu. Wiele osób bierze w ten sposób chwilówkę, jednak nie brakuje potencjalnych klientów, którzy wciąż chcą korzystać z placówek usługodawców. Dlatego wszyscy klienci, którzy chcą wziąć szybką pożyczkę w centrach handlowych mogą to zrobić bez większego kłopotu w salonach InMedio i Relay. Te znane marki funkcjonują w obrębie grupy Lagardere Travel Retail, która rozpoczyna świadczenie usług Vivus. W ten sposób sieć stacjonarna Vivus obejmuje już ponad 5000 punktów, z których mogą korzystać klienci tego pożyczkodawcy.

Sposób pozyskiwania pożyczki

Każdy, komu zależy na otrzymaniu pożyczki od Vivus, nie musi martwić się o przebieg tego procesu. Innowacyjny proces uzyskiwania środków jest w stu procentach zautomatyzowany. Przebiega on z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, która jest zainstalowana na kasie POS, albo komputerze reprezentującego firmę agenta. Osoba pracująca w punkcie ma możliwość sprawdzenia statusu klienta firmy, identyfikując go za pomocą numeru PESEL. System automatycznie wyświetli informacje na temat dostępnej dla klienta pożyczki. Dotyczą one m.in. maksymalnej kwoty, o jaką może aplikować potencjalny pożyczkobiorca. Na miejscu będziemy mieli także dostęp do takich urządzeń jak skaner i drukarka – pomoże to w dostarczeniu potrzebnych do aplikowania dokumentów. Dzięki wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, proces starania się o pieniądze przebiega bardzo sprawnie. Kiedy otrzymamy pozytywną decyzję, pieniądze zostaną przelane na nasze konto albo otrzymamy je w formie gotówki.

„Firmy pożyczkowe starają się dotrzeć do klientów różnymi drogami. Dlatego ich placówki powinny być dostępne w różnych miejscach, zwłaszcza tam, gdzie będą najbardziej potrzebne konsumentom. Nic w tym dziwnego, że pojawiają się także w salonikach prasowych. Dzięki temu dostęp do dodatkowych środków jest bardzo wygodny i możemy skorzystać z tej opcji wtedy, gdy pojawi się nagły wydatek. To duże udogodnienie i bardzo interesująca propozycja ze strony firmy pożyczkowej” − komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl