Jaki program przewidzieli organizatorzy kongresu?

Kongres Pośrednictwa Finansowego jest miejscem otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora, dyskusji o praktykach biznesowych, jak również platformą wymiany najlepszych doświadczeń. To wydarzenie jest również dla uczestników znakomitą okazją do utrwalenia już istniejących lub nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kongres skupia środowiska kadry zarządzającej firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji pożyczkowych.

Lista prelegentów podczas każdej edycji kongresu zawsze robiła ogromne wrażenie. 30 września w Hotelu Marriott pojawią się przedstawiciele polskiego biznesu, specjaliści sektora pośrednictwa finansowego i naukowcy. W wydarzeniu wezmą udział m.in. prof. Elżbieta Mączyńska – Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Sławomir Dudek – Główny Ekonomista Pracodawców RP czy prof. dr hab. Waldemar Rogowski – Główny Analityk BIK.

Głównym tematem, jaki zostanie poruszony w czasie kongresu będzie funkcjonowanie branży pośrednictwa finansowego w dobie koronawirusa. Prelegenci i uczestnicy podejmą próbę znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak zmiany wynikające z zagrożenia epidemią koronawirusa wpłynęły na cały sektor. Ponadto zostaną poruszone kwestie dotyczące odpowiedzialnego podejścia do finansów oraz zmian legislacyjnych dotykających sektor.

Kto otrzyma Laur Pośredników Finansowych?

Podczas kongresu zostanie też wręczona specjalna nagroda – Laur Pośredników Finansowych, której celem jest wyróżnienie instytucji oferujących produkty lub usługi finansowe, dbające o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży.

Ta Inicjatywa pośredników finansowych ma wspierać promowanie najlepszych praktyk we współpracy w relacji pośrednik – instytucja finansowa, a tym samym firm i ludzi, którzy je wdrażają i upowszechniają.

W tym miejscu należy podkreślić, że w czasie VI Edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego zostaną zachowane wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa. Dla uczestników przygotowano też możliwość uczestnictwa w spotkaniu w formie online – w tym celu powstaną specjalne pokoje networkingowe.

Rozpoczęcie wydarzenia: 2020-09-30,
Zakończenie wydarzenia: 2020-09-30,
Konferencja odbędzie się w Hotelu Marriott, dostępna będzie też formuła online,
Cena: 1090 zł
Szczegóły: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-posrednictwa-finansowego/