O zmianach i nowych regulacjach

KRP odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku. Konferencję otworzy Marcin Czugan, wiceprezes zarządu KPF, po czym odbędzie się prelekcja Mirosławy Szakun, doradcy prawnego (KPF), która zapozna uczestników z nowymi regulacjami dla branży zarządzania wierzytelnościami, przyjętymi od ubiegłorocznej edycji Kongresu. W ramach konferencji odbędą się również trzy debaty. Pierwsza dyskusja dotyczyć będzie otoczenia prawnego sektora zarządzania wierzytelnościami w ujęciu europejskim, kolejna – zmian w instytucji przedawnienia (aspekty prawne i zarządzanie portfelem), a ostatnia – działań komorników sądowych w przededniu zmian/po zmianach. Wydarzenie zwieńczy ponowne wystąpienie wiceprezesa zarządu KPF, który podsumuje omówione podczas kongresu, kwestie.
Program przygotowany w ramach tegorocznej edycji Kongresu Regulacji Prawnych dedykowany jest wszystkim podmiotom rynku wierzytelności i finansów, przede wszystkim przedstawicielom instytucji prawnych, windykacyjnych i restrukturyzacji banków. Wśród zaproszonych gości są także wierzyciele pierwotni i wtórni oraz przedstawiciele środowiska komorników.

„Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wziąć udział w Kongresie Regulacji Prawnych, organizowanym przez KPF. Ze względu na charakter prowadzonej przez nas działalności, musimy być na bieżąco z wszelkimi zmianami regulacji prawnych, które dotyczą sektora finansowego – również w zakresie wierzytelności. Udział w KRP będzie świetną okazją, by tę wiedzę poszerzyć” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl