Program wydarzenia

Tematyka konferencji obejmuje: zarządzanie i bezpieczeństwo (sposoby zapobiegania nadużyciom i oszustwom, rozwiązania dla placówek wieloodziałowych, BPM, business intelligence oraz przetwarzanie i dostępność informacji, danych osobowych i danych wrażliwych), narzędzia wspierające organizację, obsługę sprzedażową i po sprzedażową oraz doradztwo około-ubezpieczeniowe (m.in: systemy contact center, CRM, technologie OCR, rozliczanie prowizji, systemy mailingowe i SMS-owe), praca w sieci i wsparcie internetowe – alternatywne kanały informacji i sprzedaży (porównywarki usług ubezpieczeniowych, elektroniczny kanał ubezpieczeń, social media w ubezpieczeniach) oraz mobilny agent (rozwiązania / aplikacje mobilne, usługi mobilne – mapy / lokalizacja, sprzęt agenta: organizery, terminarze i notesy elektroniczne, komputery, laptopy, drukarki, skanery, telefony).

Prezentacje ekspertów dotyczyć będą m.in. tele-underwritingu, czyli praktycznego narzędzia do optymalizacji procesów oceny ryzyka w ubezpieczeniach na życie, a także zestawienia szans i zagrożeń, z którymi zmagają się innowacje ubezpieczeniowe. Eksperci poszukają również odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie ubezpieczyć klientów firm pożyczkowych, których jest już ponad 3 miliony.

Informacje dodatkowe

Konferencja jest bezpłatna dla kadr zarządzających i przedstawicieli instytucji finansowych, doradztwa finansowego, towarzystw i agencji ubezpieczeniowych, w tym dyrektorów/ kierowników placówek centralnych i oddziałów, kierowników zespołów sprzedażowych, osób decydujących o zakupie nowych technologii, a także przedstawicieli m.in. działów: rozwoju i sprzedaży, IT, marketingu, komunikacji, wsparcia sprzedaży oraz obsługi klienta, bezpieczeństwa, call center, komunikacji wewnętrznej, finansowych, controllingu, windykacji i rozliczeń.

„Jesteśmy pewni, że wydarzenie to będzie nie tylko różnorodne tematycznie oraz bogate pod względem merytorycznym, ale stanowić będzie szansę do pozyskania nowych, ciekawych kontaktów. Z wielką przyjemnością weźmiemy udział w tej konferencji.”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.