Ubezpieczenia w Getin Banku z łączną premią do 240 zł

Wśród produktów finansowych oferowanych przez Getin Bank znajdują się także ubezpieczenia. Dwie bliźniacze promocje banku dla stałych klientów sprawiają, że z trzech polis turystycznych za minimum 100 zł można odzyskać 90 zł, a z ubezpieczenia trzech mieszkań ze 170 zł składki rocznej każde nawet 150 zł. Na takie kwoty opiewają bony na Allegro przyznawane przez Getin za powyższe ubezpieczenia. Jak je otrzymać?
Ubezpieczenia w Getin z promocyjną premią
Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 3 bony po 30 zł na Allegro za ubezpieczenia podróżne
  • 3 bony po 50 zł na Allegro za ubezpieczenia mieszkania
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Dwie promocje na ubezpieczenia dla klientów Getin Banku

Podczas gdy nowi klienci poszukujący perfekcyjnego konta bankowego liczyć mogą na atrakcyjne premie na start, osoby posiadające już rachunek muszą ograniczać się do drobniejszych promocji. Dwie takie okazje przyszykował Getin Bank, promując ubezpieczenia dostępne do wykupienia za pośrednictwem banku.

Bliźniacze promocje „Mój Bezpieczny Dom w promocji z kartą podarunkową Allegro” oraz „Bezpieczna Wyprawa w promocji z kartą podarunkową Allegro” przeznaczone są dla stałych klientów Getin Banku, którzy chcą wykupić ubezpieczenie turystyczne lub polisę mieszkaniową. Głównym wymaganiem jest zatem posiadanie dowolnego konta osobistego.

Ubezpieczenie podróżne w Getin Banku z bonem 30 zł na Allegro

Nagrodą w promocji „Bezpieczna Wyprawa w promocji z kartą podarunkową Allegro” jest bon na 30 zł. Przyznany zostanie wszystkim klientom Getin Banku, którzy zdecydują się wykupić polisę turystyczną z minimalną składką na poziomie 100 zł. Co istotne, w przypadku maksymalnie trzech wyjazdów i trzech różnych ubezpieczeń bank przyznaje nagrodę za każdy z osobna, więc w trakcie jednej edycji otrzymać można do 90 zł. Niestety, do otrzymania bonu uprawnia wyłącznie wyjazd zagraniczny.

Co konkretnie należy zrobić, aby otrzymać bon na 30 zł za ubezpieczenie turystyczne w Getin Banku?:

  1. Do 30 września zawrzeć umowę ubezpieczenia turystycznego ze składką minimum 100 zł w bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub poprzez Contact Center.
  2. Opłacić polisę z konta osobistego lub karty kredytowej wystawionej przez Getin Bank.
  3. Udzielić zgodę na ujawnienie na potrzeby promocji faktu posiadania ubezpieczenia.

Od dnia rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej bank będzie miał 60 dni na przesłanie bonu 30 zł na Allegro w formie kodu. Zostanie dostarczony poprzez wiadomość w bankowości internetowej i mobilnej, a o fakcie jej wysłanie klient powiadomiony zostanie dodatkowo SMS-em. Kartę podarunkową trzeba wykorzystać do 30 września 2022 roku.

Bon na 50 zł od Getin Banku przyniesie z kolei polisa na mieszkanie

Na identycznych zasadach działa promocja „Mój Bezpieczny Dom w promocji z kartą podarunkową Allegro”. Tutaj również uzyskać można maksymalnie 3 bony, tyle że za ubezpieczenie w Getin Banku trzech różnych nieruchomości. Ze względu na wyższy próg składki (170 zł rocznie), do 50 zł wzrasta też wartość karty podarunkowej.

Co dokładnie należy zrobić, aby zasłużyć na co najmniej jeden bon za ubezpieczenie mieszkania w Getin Banku?

  1. Do 30 września zawrzeć umowę ubezpieczenia turystycznego ze składką roczną minimum 170 zł w bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub poprzez Contact Center.
  2. Opłacić polisę z konta osobistego lub karty kredytowej wystawionej przez Getin Bank.
  3. Udzielić zgodę na ujawnienie na potrzeby promocji faktu posiadania ubezpieczenia.

Bon 50 zł, który wykorzystać trzeba do 30 września 2022 roku, również w tym przypadku trafi do klienta w terminie 60 dni od daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej. Mimo iż kwoty z kart podarunkowych nie są najwyższe, obok premii z programu poleceń Getin Banku oraz promocyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym są całkiem niezłymi argumentami przemawiającymi za nawiązaniem z tą instytucją długofalowej relacji..

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×