O czym na Trendach Fintech 2018?

Podczas tegorocznej edycji mini-konferencji Trendy FinTech 2018 – strategia, design, technologia, organizatorzy zaplanowali omówienie najważniejszych aspektów dla rozwoju branży fintech w Polsce. Tematyka obejmuje m.in.: trendy i rozwój technologii wykorzystywanych w sektorze finansowym, procesy i modele biznesowe i ich zmiany wynikające z cyfrowej transformacji, skuteczność komunikacji w kanałach digital, usprawnianie customer experience (CX) w kanałach cyfrowych oraz optymalizacja konwersji aplikacji i serwisów internetowych.

Dlaczego warto uczestniczyć w Trendach FinTech 2018?

Wydarzenie jest kolejnym z serii spotkań edukacyjnych, które organizuje Squiz na polskim rynku.

„W związku z dużym doświadczeniem we współpracy z organizacjami finansowymi i bankami na całym świecie, postanowiliśmy podzielić się naszą praktyczną wiedzą w tym zakresie. Cyfrowa transformacja bardzo często wpływa na model biznesowy organizacji, sposób funkcjonowania, czy to w jaki sposób komunikują się z klientami. Jeśli firmy chcą oferować konkurencyjne rozwiązania, muszą być nie tylko świadome nowych rozwiązań, ale przede wszystkim umiejętnie je wdrażać w swoich organizacjach.” – podkreśla Rafał Źróbecki, Managing Director, Squiz Poland.

Spotkanie będzie miało częściowo warsztatową formę i odbędzie się w kameralnej atmosferze, dzięki czemu łatwiej będzie przyswajać wiedzę i budować relację z innymi uczestnikami.

Prelegenci Trendów FinTech 2018

Grono tegorocznych prelegentów Trendów Fintech 2018 tworzą:

  1. Paweł Montwiłł – Senior Digital Consultant, specjalista posiadający ponad 13 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu w dziedzinie nowoczesnych technologii. Jego specjalność to strategia cyfrowej transformacji, e-commerce i marketing internetowy. W ciągu ostatniego roku wygłosił ponad 20 webinarów poświęconych cyfrowej transformacji oraz strategii biznesowej. Podczas Trendów FinTech 2018 przedstawi 7 trendów w kreowaniu nowego doświadczenia klienta.
  2. Dominik Paszkiewicz – Senior UX Designer, jeden z najlepszych, polskich ekspertów w projektowaniu użytecznych, dostępnych i intuicyjnych rozwiązań. Zrealizował kilkaset audytów, szkoleń oraz projektów konsultingowych, m.in dla firm z branży finansowej takich jak Bank BNP, Raiffeisen Bank czy mBank. Podczas spotkania odpowie na pytanie: „Jak projektować doświadczenia klientów w mobilnych rozwiązaniach WWW?„.
  3. Michał Prażuch – Web Solution Consultant, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem w różnorodnych sektorach. Regularnie bierze udział w pracach projektowych od strony technologicznej, zaczynając od architektury po implementację. Uważa, że kluczem do tworzenia nowoczesnych aplikacji są wydajność i wykorzystanie najnowszych standardów.

„Trendy Fintech 2018 to jedno z niewielu spotkań organizowanych w Polsce, które dotyczy stricte rozwoju sektora technologii finansowych. Cieszy fakt, że powstaje coraz więcej bogatych merytorycznie spotkań, które pozwalają na bieżące omawianie trendów i rozwiązań w sektorze finansowym oraz wymianę opinii i poglądów na temat kierunków jego rozwoju.”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.