Warsaw Startups and Fintech Day to pierwsza edycja konferencji, której pomysłodawcą był Tomasz Smus,założyciel GetTheCoin. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany wiedzy i poglądów na temat fintechowych przełomowych rozwiązań, wdrażanych za pomocą najnowszych technologii.

Jaka idea przyświecała konferencji od samego początku?

Dzięki konferencji chcemy edukować naszą społeczność, ale również zwykłego Kowalskiego, który coraz częściej interesuje się kwestiami technologicznymi , innowacjami i ich zastosowaniem w finansach. Dlatego znajdujemy się w miejscu, które nas wspiera, siedzibie firmy Oracle. Spotykamy się tu razem z innymi przedsiębiorcami, z takich firm jak Loando, czy InPay, a także ze Szczepanem Bentynem, żeby edukować społeczeństwo na temat nowoczesnych, przełomowych technologii.

Czy w planach są kolejne edycje konferencji i jeżeli tak, to czego możemy się na nich spodziewać?

Możemy oczekiwać, że powstanie jeszcze większa, jeszcze fajniejsza impreza eventowa, łącząca startupy, fintechy i ludzi zainteresowanych innowacjami. Chcemy przyciągnąć osoby zainteresowane wdrażaniem tych innowacji, mające w swym DNA po prostu bycie proinnowatywnym. Tego spodziewajcie się w przyszłym roku.