Nowy wiceprezes w spółce Aforti Finance

Na początku 2018 roku w spółce Aforti Finance pojawiła się nowa osoba-Tomasz Kaźmierski. Objął on stanowisko Wiceprezesa firmy. Kontynuuje tym samym wcześniejszą karierę zawodową związaną z obszarem sprzedaży.

Nowa funkcja jest jednoznaczna z odpowiedzialnością za umiejętne zarządzanie podległą instytucją, która posiada swoje siedziby nie tylko na terenie Polski. Spółka Aforti Finance ma w planach rozwinięcie działalności operacyjnej poza obszarem naszego państwa.

Czym zajmuje się spółka Aforti Finance?

Aforti Finance S.A. to instytucja zajmująca się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Kieruje je głównie do przedsiębiorców z sektora MSP. W swojej ofercie przedstawia pożyczkę gotówkową dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pożyczkę hipoteczną dla firm.

Aforti Finance S.A. zapewnia o indywidualnym podejściu do każdego klienta. Spółka udziela pożyczek zarówno przedsiębiorcom, którzy rozpoczynają własną działalność jak i tym, którzy istnieją na rynku już od dawna.

Co Tomasz Kaźmierski sądzi o działalności nowego pracodawcy?

Tomasz Kaźmierski dostrzega wielkie możliwości w rozwoju usług pożyczek pozabankowych w obszarze rynku MSP. Tym samym kieruje on również uwagę na pewien trend.

Wzrost zapotrzebowania firm, które pochodzą głównie z sektora MSP, na nasze usługi, jest przez nas ciągle monitorowany. Instytucje te zazwyczaj borykają się z kłopotami związanymi z płynnością finansową. Jej niestabilność wiąże się zapewne z rosnącymi kosztami jak i z zatorami płatniczymi. Utrzymujący się trend przyczynia się do większej ostrożności wobec branży takich placówek finansowych jak banki, które dostarczają kapitał przedsiębiorcom zazwyczaj pod postacią kredytów. Jako spółka Aforti Finance mamy na celu rozwój obszaru łączącego działania offline z online. Najnowsze badania pokazały nam, iż przedsiębiorcy nie darzą bezgranicznym zaufaniem instytucji z branży finansowej, które działają wyłącznie online. Już samo pożyczanie pieniędzy to czynność związana z pewnym ryzykiem – wyjaśnia Tomasz Kaźmierski.