Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać od 27 lutego do 16 marca 2017 roku. Aby wziąć udział, należy przesłać trzy nagrania rozmów konsultanta oraz zgłosić go do jednej z siedmiu proponowanych kategorii: obsługa klienta, helpdesk, windykacja, sprzedaż inbound, sprzedaż outbound, inne projekty telefoniczne lub nowej w tym roku, kategorii: wideorozmowy, do której zgłosić można konsultantów obsługujących kanały wideo.

Wyniki konkursu

Nadesłane nagrania rozmów zostaną ocenione przez Jury, składające się z trenerów i praktyków rynku cc, odpowiedzialnych za kontrolę i rozwój jakości pracy telemarketerów. Ogłoszenie nominacji do kolejnego etapu konkursu nastąpi 27 kwietnia 2017 roku. Trzeci etap konkursu odbędzie się w siedzibie organizatora konkursu w Warszawie, w dniach od 15 do 17 maja 2017 roku. Pięciu najlepiej ocenionych konsultantów w danej kategorii, spotka się z Jury i wykona symulację rozmowy telefonicznej według specjalnie przygotowanego scenariusza.

25 maja wręczenie nagród

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas uroczystej Gali, 25 maja 2017 roku. Zaproszenie na uroczystość otrzymają osoby zgłaszające telemarketerów do konkursu, jak również konsultanci nominowani do III etapu i ich bezpośredni przełożeni. Na wręczeniu nagród obecne będą również osoby związane ze światem call center, marketingu, reklamy i mediów. Sprawdź wyniki konkursu telemarketer roku i złota słuchawka!

Szczegóły: www.telemarketerroku.pl