Do kogo skierowane są targi?

Impreza skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, w szczególności do kadr zarządzających przedsiębiorstwami rynku wierzytelności, dyrektorów finansowych, prawników oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących różne gałęzie gospodarki prawników. Do udziału w konferencji organizatorzy zachęcają również wielu ekspertów i specjalistów z zakresu zarządzania wierzytelnościami i windykacji (zarówno specjalistów operacyjnych, jak i finansowych).

Jakie będą rynkowe trendy na 2017 rok?

W trakcie targów odbędą się również liczne wernisaże i prelekcje, prowadzone przez wybitnych specjalistów branżowych. Będą one swojego rodzaju kompendium wiedzy o rynku zarządzania wierzytelnościami. Eksperci dokonają podsumowania 2016 roku w branży, a także wskażą najistotniejsze dla sektora trendy rynkowe i inicjatywy legislacyjne.

Organizatorzy zapowiadają debatę

Po raz pierwszy odbędzie się również debata, w której udział wezmą przedstawiciele wierzycieli, komorników oraz dłużników (reprezentowanych m.in. przez prezesa stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych). Przy rejestracji do 10 lutego, wstęp na zwiedzanie wystaw jest bezpłatny.