Charakter Targów Outsourcing Expo

Polska jest jednym z liderów sektora outsourcingu w Europie, stąd też zainteresowanie targami jest bardzo duże. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 100 firm, które zaprezentują swoją ofertę w różnorodnych obszarach wsparcia przedsiębiorstwa. Jednak jak podkreśla organizator, targi mają nie tylko charakter wystawienniczy, ale też edukacyjno-networkingowy, a „głównym celem Targów Outsourcing Expo, oprócz prezentacji innowacyjnej oferty usług outsourcingowych, jest pomoc polskim przedsiębiorcom w bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie im cennych kontaktów.“

Wystawcy

Podczas targów swoje usługi przedstawią firmy reprezentujące branżę outsourcingową w 12 sektorach i ponad 150 podsektorach. Wśród nich znajdą się firmy z obszaru marketingu, wsparcia sprzedaży, HR, IT, księgowości i rachunkowości, BP, doradztwa i konsultingu, zarządzania nieruchomościami i biura, call center oraz TSL i usług kurierskich.

Wydarzenia towarzyszące

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom będzie konferencja dla Przedsiębiorców, podzielona na cztery bloki tematyczne: podatki, motywacja, innowacja oraz optymalizacja. Podczas konferencji głos zabierze liczne grono ekspertów, a wśród nich m.in: Krzysztof Brola (radca prawny, eksper w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu, Michał Leszek (twórca marki Kruger&Matz), Krystian Łatka i dr Krzysztof Radzikowski – doradcy podatkowi Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i i Wspólnicy Sp. z o.o., Emilia Dąbrowska (przedstawiciel Pracuj.pl) oraz Marcin Sosnowski (Dyrektor Wykonawczy w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu SMB).

Business Speed Dating to kolejne z wydarzeń, które w szczególności zainteresuje przedsiębiorców chcących poszerzyć grono kontaktów biznesowych. Szybkie, kilkuminutowe spotkania jeden do jednego umożliwią zainteresowanym stronom wymianę kontaktów oraz przedstawienie swej działalności i ustalenie, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo. Oprócz tego powstanie strefa networkingu, w której odwiedzający będą mogli nawiązać kolejne relacje biznesowe.

Informacje dodatkowe

Sprzedaż biletów na Targi Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw nadal trwa, dlatego też warto zarezerwować swoje miejsce już dziś oraz skontaktować się z Organizatorami w celu określenia swych preferencji odnośnie odbywających się tam spotkań biznesowych.

Szczegółowe informacje o Targach dostępne są w stronie: www.outsourcingexpo.pl i na profilu wydarzenia na Facebooku: Outsourcing EXPO.

„Usprawnianie procesów zarządzania przedsiębiorstwem za pośrednictwem outsourcingu to powszechna praktyka w sektorze MŚP. Targi dotyczące tej sfery to bardzo ciekawe i przydatne wydarzenie, dzięki któremu – być może – uda nam się nawiązać kolejne kontakty biznesowe i poznać nowe, innowacyjne usługi w obszarze outsourcingu.”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.