Bezpieczeństwo przede wszystkim

Liczne historie na temat namierzania kogoś przez Internet, kradzieży danych i hakowaniu firmowych komputerów, skłaniają do zwracania większej uwagi na odpowiednie zachowania w sieci. Na Targach Mobile-IT Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl opowie jak ustrzec się przed niebezpiecznym zachowaniem w mobilnym świecie. Bezpieczeństwo w sieci będzie bowiem jednym z tematów bezpłatnych seminariów workShops, w ramach których zwiedzający będą mogli wysłuchać ponad 40 prelekcji prowadzonych przez ekspertów i praktyków z branży.

Z pasji do dronów

Drony coraz częściej towarzyszą nam w życiu codziennym, pełniąc nie tylko funkcję mobilnych kamer. Roboty ratują życie, pełniąc na przykład znaczącą rolę w transporcie medycznym. Istnieją również drony służące do rozpędzania smogu – kluczowego w ostatnich czasach, problemu dużych miast. Dla pasjonatów dronów, Organizatorzy przygotowali strefę tematyczną. Nie zabraknie również teoretycznego omówienia – przedstawiciele firmy VS Data szczególną uwagę poświęcą omówieniu możliwości analityczno- śledczych dronów.

Biznes przez okulary

Na Targach Mobile-IT odkryta zostanie tajemnica, czym tak naprawdę są gogle VR, jakie możliwości daje technologia Virtual Reality oraz jak ją wykorzystać, między innymi przy merchandisingu, szkoleniach i komunikacji. Firma Digital Wanderer zaprezentuje nowoczesne narzędzia marketingowe – od animacji po aplikacje na stoły interaktywne.

Jak być liderem e-commerce?

Równie szybko jak postępuje internetowy handel, zmieniają oczekiwania zakupowe klientów. Aby im sprostać, konieczne jest śledzenie najświeższych trendów i uwzględnienie ich w dalszych działaniach biznesowych. Podczas pierwszego dnia Targów (22.02) zorganizowana zostanie konferencja dla przedstawicieli branży e-commerce – Mobile-IT Conference . Słuchacze dowiedzą się, jak skutecznie działać w obszarze e-commerce i m-commerce – jak skutecznie budować doświadczenie oraz bez przeszkód zwiększyć sprzedaż w kanale mobilnym. Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się m.in. z raportami badawczymi Allegro.

Rozkręć swój start-up!

Organizatorzy Targów Mobile-IT przygotowali również specjalną propozycję dla Start-upów. Na Targach powstanie strefa, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mogli wypromować swoje pomysły, prezentując ofertę na równi z dużymi, rozpoznawalnymi brandami, co stanowi świetną okazję do spotkań z inwestorami i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów. Pozyczkaportal.pl ma patronat medialny nad targami.

„Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i alternatywnych kanałów rozbudowy naszego portalu. Objęcie patronatem medialnym oraz udział w Targach Mobile-IT daje nam szansę na lepsze poznanie rynku technologii – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.

Organizatorzy z pewnością zaskoczą zwiedzających wieloma atrakcjami. Chcesz poznać więcej szczegółów? Odwiedź stronę www.mobile-it.com.pl i skorzystaj z bezpłatnej rejestracji on-line na Targi Mobile-IT.
22-23 lutego 2017, EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9