Targi IT Future Expo już po raz szósty zapraszają reprezentantów firm, zainteresowanych najnowszymi rozwiązania informatyczno-technologicznymi. 16 godzin merytorycznych wykładów i wystąpienia najlepszych speakerów zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu. Podczas spotkania odbędzie się gala rozdania nagród IF Future Awards. Ważnym punktem targów będzie również zorganizowana po raz pierwszy debata z udziałem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Tematyka targów IT Future Expo

Podczas VI edycji targów IT & nowych technologii dla biznesu, dowiemy się, co napędza branżę i jakie są najnowsze trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw.

IT Future Expo poruszy tematy:

 • systemów korporacyjnych,
 • infrastruktury i Data Center,
 • wirtualizacji,
 • technologii mobilnych,
 • bezpieczeństwa IT,
 • e-commerce,
 • Cloud Computing,
 • Big Data i BI,
 • IOT,
 • BPA,
 • AI,
 • usług IT, w tym zagadnień związanych z outsourcingiem, szkoleniami i consultingiem,
 • technologii sprzętowych,
 • teleinformatyki,
 • rozwiązań branżowych (odpowiednich dla logistyki, edukacji, bankowości oraz medycyny).

Podczas targów będzie można nie tylko słuchać prelekcji ekspertów, ale też wymieniać się doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzenia i nawiązywać istotne relacje biznesowe. Pozwól się zainspirować i wyjdź z głową pełną pomysłów!

Wydarzenia towarzyszące targom IT Future Expo

Sztandarowym wydarzeniem towarzyszącym targom IT Future Expo jest IT Future Congress. To konferencja, w trakcie której eksperci poruszą najważniejsze aspekty rozwoju branży z różnych obszarów IT. Swój głos zabierze ponad dwustu doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmą się analizowaniem potrzeb rynku IT oraz kierunków rozwoju i technologii sektora ITC. W ich gronie znajdą się m.in. Krzysztof Wykręt – CIO w Hochtief Polska i Sebastian Starzyński – Prezes ABR Sesta.

Nie można zapomnieć o IT Career Summit, czyli o targach pracy. W strefie kariery odnajdą się specjaliści z branży informatycznej. Będą mogli poszukać nowych wyzwań i rozwinąć swoją karierę, a wystawcy – zdobyć cenne kontakty do najlepszych osób z branży. Równolegle będzie odbywać się konferencja Twoja Kariera w IT.

Organizatorzy przygotowali również wiele innych nowości i atrakcji, w tym specjalistyczne strefy tematyczne (np. strefę dronów, IT Law Point i 3D&VR). Ważnym punktem wydarzenia będzie debata z udziałem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Wezmą w niej udział m.in. Karol Okoński – Podsekretarz Stanu – Ministerstwo Cyfryzacji, Piotr Czarnecki – Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank oraz Jacek Niewęgłowski – Członek Zarządu – Play i Janusz Moroz – Członek Zarządu – Innogy Polska. Postarają się odpowiedzieć na pytanie: „Co zrobić, aby Polska dołączyła do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie?”. Swoje pomysły przedstawią również przedstawiciele Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Przemysław Pająk – gość specjalny IT Future Awards

Gościem specjalnym będzie Przemysław Pająk, zajmujący funkcję redaktora naczelnego Spider’s Web. Poprowadzi inspirujące wystąpienie, skupione na temacie zbierania danych w sieci. Co wie o nas Facebook? Jakie informacje gromadzi Google? Czy to koniec naszej prywatności? Wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo, nic nie płacąc za udział w targach. Pamiętajmy, ilość darmowych miejsc jest ograniczona. W celu rejestracji należy wejść na stronę internetową http://itfuture.pl/#REJESTRACJA.

Gala rozdania nagród IT Future Awards

Targom IT Future Expo będzie towarzyszyć gala rozdania nagród IT Future Awards. Konkurs wyróżni najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, które zostaną wybrane przez internatów i czołowych CIO. Możemy nadal nadsyłać zgłoszenia, wchodząc na stronę internetową www.liderzyit.pl. Mamy czas do 17 lipca 2018 roku.

Liczba atrakcji nie ma końca! Dlatego organizatorzy przewidzieli również strefę relaksu, gdzie będzie można odetchnąć, usystematyzować wiedzę i zapisać ważne kontakty. Darmowy masaż umili chwile odpoczynku i pozwoli w pełni sił korzystać z kolejnych punktów programu targów IT Future Expo.

”Udział w branżowych wydarzeniach to najlepsza szansa, aby poznać najnowsze trendy i przyswoić newralgiczne zagadnienia, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie firm, również tych działających w sektorze pozabankowym. Pożyczki online czerpią z nowoczesnych rozwiązań, dlatego targi IT Future Expo na pewno powinny znaleźć się na liście wydarzeń, na których muszą pojawić się specjaliści z branży finansowej. Wartościowa wiedza i cenne kontakty – o to zawsze należy zabiegać” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.