Czym jest FinTech Connect Londyn 2018?

FinTech Connect Londyn to jedno z najważniejszych wydarzeń branży FinTech. Podczas niego w jednym miejscu gromadzą się przedstawiciele banków, instytucji finansowych, spółek informacyjnych czy ubezpieczalni. Osoby te wymieniają się cennymi doświadczeniami oraz wyrażają poglądy w związku z nieustannym rozwojem technologii.

Każda z zebranych osób może podjąć dyskusję w sprawie rozwoju oraz perspektyw, które stoją przed sektorem FinTech. Zgromadzeni mogą również wypowiedzieć się co do organizacji samego przedsięwzięcia, a także porównać go do konkurencyjnych wydarzeń.

Co spotka uczestników FinTech Connect Londyn 2018?

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wymienić swoje poglądy aż z 5000 innych uczestniów z ponad 60 krajów. Wystawców i partnerów branży FinTech na spotkaniu będzie 175. W tym roku uczestnicy targów w Londynie będą mogli wziąć udział w 7 konferencjach, na których wystąpi aż 250 ekspertów z całego świata. Poruszone zostaną na nich tematy takie jak:

  • Ewolucja technologii InsurTech,
  • PayTech & The Cashless Society,
  • Napędzanie transformacji cyfrowej,
  • Przeobrażenia IT i infrastruktury,
  • Nowa generacja RegTech & Compliance,
  • Forum założycieli Fintech.

Jedną z atrakcji będzie wystawa interaktywna. Osoby, które przybędą na targi poznają 10 strategii radzenia sobie z typowymi wyzwaniami rynku.

Kiedy i gdzie Targi FinTech Connect 2018?

Targi FinTech Connect 2018 rozpoczną się 5 grudnia 2018 roku o godzinie 9:00. Wydarzenie trwa dwa dni. Uczestnicy spotykają się w Worldwide Business Research. Więcej szczegółów wraz z cenami na https://www.fintechconnect.com.

“Targi takie jak FinTech Connect 2018 to świetna okazja do wymiany doświadczeń, a także poznania poglądów współuczestników wydarzenia. Warto korzystać z takiej możliwości, ponieważ nie zawsze mamy sposobność spotkania tak wielu specjalistów sektora FinTech w jednym miejscu.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl