List, który otrzymaliśmy od szlachetnej Paczki

 

Drogi Współdarczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Twój znajomy, który wybrał rodzinę w systemie SZLACHETEJ PACZKI i zaprosił Cię do współtworzenia pomocy osobiście uczestniczył w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki. Mamy nadzieję, że podzieli się z Tobą radością i emocjami jakie towarzyszyły mu w tamtej chwili.

Poniżej znajdziesz kilka słów, które chciał przekazać od siebie wolontariusz opiekujący się rodziną oznaczoną kodem MAZ II-1703-504625.
Słowa te kierowane były do osoby, która wybrała rodzinę w systemie i zaprosiła Cię do współtworzenia pomocy. Proszę jednak pamiętać, że wyrazy wdzięczności kierowane są dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie paczki.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Już od samego przywitania rodzina była bardzo poruszona. Na ich twarach malowało się oczekiwanie, radość i zniecierpliwienie a nawet niedowierzanie. Gdy zaczęliśmy nosić paczki kilku członków rodziny zaczęło nam pomagać, a kobiety chciały jak najlepiej nas ugościć w geście wdzięczności. Gdy już znieśliśmy paczki usiedliśmy wspólnie przy stole, by porozmawiać. Rodzina nie ukrywała wzruszenia i co chwila jeden z jej członków „pochlipywał” a słowom: „Dziękujemy, to dla nas ogromna pomoc” nie było końca. Rodzina otworzyła zaledwie kilka paczek, ale każdej wyjmowanej rzeczy towarzyszyły westchnienia pełne zachwytu i wdzięczności. Na koniec wszyscy bardzo serdecznie się wyściskaliśmy i jeszcze raz podziękowaliśmy.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Słowo „dziękuję” nigdy nie zastąpi wdzięczności jaką nosimy w sercu. Ta paczka pozwoli nam po raz pierwszy przeżyć radosne święta Bożego Narodzenia.
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich. W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.

Certyfikat Szlachetnej paczki dla pozyczkaportal.pl