RRSO 0% – co to oznacza?

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, jest całkowitym kosztem pożyczki w stosunku rocznym. Pokazuje, jak dużo zapłacimy za zaciągnięte zobowiązanie. Zwykle zapisane jest drobnym druczkiem, dlatego klienci nie zwracają na nie uwagi. To jednak od niego zależy ostateczna odpłatność za pożyczkę. SuperGrosz obniża RRSO pierwszej pożyczki ratalnej do zera, co oznacza, że pożyczymy zupełnie za darmo! Czy jest w tym jakiś haczyk?
Osoby chętne do skorzystania z promocji, muszą dokonać jednorazowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Mają na to 30 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki. Jeśli nie dotrzymają warunków, będą musiały ponieść koszty zgodne z zapisami zawartej umowy pożyczki ratalnej.

Wypłata czekiem Giro? Zapłacisz 14 zł

Klienci SuperGrosz nie są zobowiązani posiadać konta osobistego. Mogą zweryfikować swoje dane i wypłacić pożyczkę za pomocą czeku Giro. Wówczas, kiedy nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, nie czekamy na przelew. Udajemy się do najbliższego urzędu pocztowego, gdzie po okazaniu dowodu osobistego i kodu przesłanego SMS-em, będziemy mogli prosić o wypłatę przyznanej nam kwoty.
Czy klienci wypłacający pieniądze czekiem Giro również mogą korzystać z nowej promocji SupeGrosz? Tak, ale muszą ponieść koszt 14 zł, związany z obsługą na poczcie. Chociaż lubimy korzystać z nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie finansów, wielu z nas nadal chce otrzymać gotówkę wprost do ręki.

SuperGrosz z nowym spotem

Niedawno SuperGrosz wypuścił swój pierwszy spot telewizyjny, a już 1 listopada startuje z kampanią radiową, która będzie promować ofertę RRSO 0%. Pożyczkodawca dba o swoją pozycję na rynku, a informowanie o nowościach służy zdobywaniu kolejnych klientów. Na dzień 6 listopada przygotowuje również nowy spot telewizyjny. Na pewno przykuje nim uwagę pożyczkobiorców.

Kto może zostać klientem SuperGrosz?

Oferta SuperGrosz jest skierowana do osób, które:

  1. są obywatelami RP,
  2. ukończyły 21 rok życia,
  3. posiadają dowód osobisty, konto bankowe i aktywny numer telefonu komórkowego,
  4. wypełniły wniosek udostępniony na stronie internetowej pożyczkodawcy, uważając na błędne dane w formularzu.

Nie są potrzebne żadne zaświadczenia, a jeżeli zwiążemy się z SuperGrosz na dłużej, kwota pożyczki zostanie podniesiona do 15000 zł. Decyzję odnośnie do złożonego wniosku otrzymamy SMS-em oraz na podany w formularzu e-mail.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Super Grosz – opinie

“Warto być na bieżąco z nowymi promocjami sektora pozabankowego. SuperGrosz już nie pierwszy raz pokazuje, że zależy mu na klientach i chce pomagać im w niespodziewanych wydatkach. Korzystanie z oferty pożyczkodawców zawsze powinno być przemyślane, dlatego zanim podpiszemy umowę, dokładnie wczytajmy się w warunki pożyczki. Najważniejsze to być świadomym pożyczkobiorcą i dbać o swój budżet” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl.