Miło nam poinformować, że już od 13 listopada uruchamiamy chat pożyczkowy na naszym portalu. Będzie to pierwsza taka inicjatywa wśród wszystkich stron internetowych zajmujących się porównywaniem oraz opisywaniem ofert pożyczek, kredytów i chwilówek.

Na chacie jesteśmy do Państwa dyspozycji

Chat powstaje w odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą chwilówek i wiele pytań, jakie otrzymujemy od użytkowników. Postanowiliśmy uruchomić formę komunikacji gdzie na żywo będziecie mogli porozmawiać z naszym specjalistą. Na naszym chacie będziecie mogli dowiedzieć się o aktualnych promocjach, poradzić się na temat wyboru najlepszej chwilówki.

Pomoc w kwestiach związanych z pożyczkami

Pomożemy Wam również w sytuacjach po otrzymaniu pożyczki online, uzyskacie informacje, jak spłacić zobowiązanie, co zrobić gdy nie macie pieniędzy na spłatę raty lub jak postąpić gdy firma nas windykuje. Dodatkowo możecie zgłaszać do nas informacje odnośnie nieprawidłowości w umowach firm czy złej obsługi klienta.

Godziny pracy konsultanta

Nasz ekspert będzie dostępny od poniedziałku do piątku od godz 9 do 17. Zachęcamy do korzystania z chatu! Pamiętajcie, że w przypadku chwilówek jedna nierozsądna decyzja może spowodować sporo kłopotów. Nie bójcie się brać pożyczek online, ale róbcie to z głową – w tym na pewno pomoże nasz konsultant.