Socios Stomil zawsze razem!

Socios Stomil to stowarzyszenie kibiców Stomil Olsztyn, którzy aktywnie wspierają i biorą udział w rozwoju Dumy Warmii. Głównym założeniem jest zjednoczenie wszystkich fanów OKS-u, niezależnie od poglądów, statusu społecznego czy miejsca zamieszkania. Zadaniem sympatyków Stomil Olsztyn jest dbanie o dobre imię klubu i jego rozwój. Członkowie klubu zachęcają każdego do bycia częścią społeczności Stomil Olsztyn S.A. i realnego decydowania o jej losach.

„Wspieranie klubu piłkarskiego Socios Stomil przez firmę Ratka.pl to dowód na to, że instytucje pozabankowe są zainteresowane wartościowymi inicjatywami. Piłka nożna cieszy się ogromną popularnością w Polsce – można powiedzieć, że jesteśmy narodem kibiców. Wspierając inicjatywy takie jak Socios Stomil, instytucje finansowe spełniają swoją społeczną funkcję” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl

Firmy, które chcą współpracować z Socios Stomil, mogą liczyć na profity. Współpracująca firma otrzyma na stronie sociosstomil własny baner. Informacje o niej będą także umieszczane na profilach klubu w mediach społecznościowych.

Kilka słów o Ratka.pl

Ratka.pl to nowa firma na rynku pożyczek pozabankowych, udzielanych w systemie ratalnym. Firma jest pośrednikiem w Aasa Polska – spółki należącej do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która na międzynarodowych rynkach z sukcesami działa od 2010 roku. Firma działa zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), zasadami odpowiedzialnego pożyczania (certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine), przestrzega obowiązujących regulacji prawnych oraz szanuje prawa konsumentów.

Już w trakcie rozgrywki z GKS Katowice kibice będą mogli zobaczyć banery z napisem Ratka.pl. My – ze swojej strony – życzymy powodzenia i wielu wygranych meczy.