Działania windykacyjne firm pożyczkowych

Instytucje pożyczkowe tracą znaczną część środków na nieefektowne czynności windykacyjne. Niejednokrotnie pracownicy tych działów marnują sporą część czasu pracy na nieudane próby kontaktu z dłużnikami. Doprowadza to do wydłużenia się procedury ściągania należności. Działy windykacji powinny wypracować metody, które pozwolą na szybki a zarazem spersonalizowany kontakt z pożyczkobiorcą. Dzięki temu działania windykacyjne oraz sprzedażowe będą znacznie skuteczniejsze.

Spersonalizowanie ofert szybkich pożyczek

Jak tłumaczy Tomasz Paprocki, ekspert Focus Telecom, jeden z prelegentów nadchodzącego spotkania Zarówno działy windykacji jak i sprzedaży w firmach pożyczkowych powinny dysponować odpowiednio dostosowanymi narzędziami pracy. Warto również korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wiedzy i doświadczenia dużych, międzynarodowych korporacji działających w branży pożyczek pozabankowych.

Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl dodaje Umiejętne wykorzystanie dostępnych narzędzi gwarantuje sukces branży FinTech. Ludzie potrzebują instytucji pożyczkowych, których oferta będzie indywidualnie dostosowana do ich potrzeb i możliwości. Z miesiąca na miesiąc na rynku widoczne jest rosnące zainteresowanie Polaków szybkimi pożyczkami online.

Podczas spotkania uczestnicy poznają sposoby na to jak:

  • zwiększyć skuteczność sprzedaży pożyczek poprzez efektywniejsze wykorzystywanie informacji o klientach;
  • poprawić skuteczność działań windykacyjnych;
  • osiągnąć wyższy poziom skuteczności działań windykacyjnych oraz sprzedaży pożyczek;
  • obniżyć koszty pracy – case study polskich firmy.

Spotkanie z serii „Śniadania w chmurach” odbędzie się w środę 18 maja. Miejscem spotkani będzie Zebra Tower w Warszawie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Rejestracji można dokonać pod linkiem: http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki

 

Partnerami i patronami wydarzenia są Polski Związek Windykacji, Związek Firm Pożyczkowych, Harvard Business Review Polska, ProMeritum Magazyn Kredytu Konsumenckiego, Pozyczkaportal.pl.