Eksperci podzielili się wartościową wiedzą

W wydarzeniu wzięły udział firmy działające w branży pozafinansowej, windykacyjnej i przedstawiciele contact center. Uczestnicy koncentrowali się na kluczowych problemach dla interesującego ich sektora, a dokładniej na trudnościach związanych ze sprzedażą pożyczek gotówkowych oraz prowadzeniem windykacji. Zgłębili także wiedzę odnośnie do narzędzi zwiększających efektywność realizowanych procesów, najgorsza jest bowiem utrata cennego czasu na działania nie przynoszące spodziewanych rezultatów. Ponadto uczestnicy warsztatów poznali case study firmy Collection Link, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych, jak również firmy prawniczej, świadczącej działania z zakresu odzyskiwania oraz zabezpieczania należności. W ostatniej części warsztatów prowadzący całe wydarzenie Tomasz Paprocki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej Focus Telecom Polska, przekazał interesujące informacje mówiące o platformie komunikacyjnej Focus Contact Center.

Nowe znajomości w branży

Podczas przerw kawowych uczestnicy spotkania mieli okazję do networkingu w celu nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany informacji czy doświadczeń. Budowanie i rozwijanie znajomości w branży, w jakiej na co dzień działają, w przyszłości może przynieść dla nich wymierne korzyści.

Nie zabrakło atrakcyjnych nagród

Na koniec odbył się konkurs wizytówkowy, w którym wygraną było wiele atrakcyjnych nagród, w tym budzący najwięcej emocji pobyt w hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej.
Do partnerów oraz patronów wydarzenia zaliczają się Polski Związek Windykacji, Związek Firm Pożyczkowych, Harvard Business Review Polska, ProMeritum Magazyn Kredytu Konsumenckiego oraz Pozyczkaportal.pl.

Warto brać udział w Śniadaniach w chmurze

Śniadania w chmurze to cykl bezpłatnych porannych spotkań biznesowych, poruszających zagadnienia nowatorskich usług świadczonych w modelu cloud computing. Uczestnicząc w warsztatach można poznać ich innowacyjność i funkcjonalność, a także niezliczone korzyści, które wynikają z zastosowania zaprezentowanych rozwiązań.