Gala Loan Magazine Awards 2016 nagradza najlepszych

Kapituła Konkursowa Loan Magazine Awards chce nagrodzić najbardziej zasłużone firmy z sektora usług pozabankowych. Wszystkie nominacje zostały ogłoszone wraz z końcem listopada. Gala ma pozytywny wpływ na sektor pożyczek pozabankowych, ponieważ firmy – chcąc wyprzedzić konkurencję – muszą stale udoskonalać swoją ofertę. Kategoria serwis roku www jest tylko jedną spośród kategorii przewidzianych w konkursie. Inne to reklama roku, partner wspierający, partner sprzedaży, wydarzenie roku, marketing manager roku, PR manager roku, mikropożyczka roku, pożyczka ratalna roku, white label rynku pożyczkowego, społecznie odpowiedzialni 2016, innowacja roku – rozwiązanie fintech 2016, człowiek roku oraz marka roku. W każdej z tych kategorii nominowanych jest pięć osób, marek bądź wydarzeń, spośród których wybiera się jednego laureata. Głosowanie jest otwarte. Internauci i uczestnicy rynku pożyczkowego mogą wskazywać swoich faworytów, wysyłając maila na podany przez organizatora adres.

Przebieg Gali Loan Magazine Awards 2016

Galę Loan Magazine Awards 2016 rozpocznie przywitanie przybyłych na uroczystość gości, po czym rozpocznie się część najbardziej wyczekiwania, czyli wręczanie statuetek. Kiedy ogłaszanie zwycięzców w poszczególnych kategoriach zostanie zakończone, rozpocznie się występ gościa specjalnego oraz aukcja charytatywna. Podczas aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, będzie można wylicytować gadżety z autografami wielu gwiazd polskiego sportu. Po części oficjalnej rozpocznie się networking i wiele dodatkowych, zaplanowanych przez organizatora atrakcji. Koniec wydarzenia planowany jest na godzinę 24:00. Osoby chętne do wzięcia udziału w gali powinny się zarejestrować i wnieść stosowną opłatę.

Loan Magazine – podstawowe informacje

Loan Magazine dostarcza wiedzy z zakresu rynku pożyczkowego i promuje firmy pozabankowe działające zgodnie z zasadami dobrych praktyk. Wspiera odpowiedzialne pożyczanie, bez ukrytych kosztów oraz niewłaściwych zapisów w zawieranych umowach.

”Nominacja Loan Magazine jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że zajęliśmy miejsce pośród innych tego rodzaju serwisów funkcjonujących na rynku usług finansowych. Dzięki naszej porównywarce klient oszczędza czas i może szybciej wybrać ofertę dopasowaną do swoich oczekiwań. Serwis pomaga również pogłębić wiedzę na temat sektora pozabankowego i podpowiada, jak mądrze zarządzać pieniędzmi. Staramy się udostępniać niezbędną wiedzę i na bieżąco komentować najnowsze wydarzenia, które dotyczą rozwijającego się sektora FinTech” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl.