26 stycznia 2017r. we Wrocławiu odbyła się już druga edycja gali Loan Magazine Awards 2016. Głównym celem spotkania było wyłonienie najlepszych usług oraz produktów, oferowanych przez instytucje pozabankowe oraz przedstawicieli szeroko rozumianego sektora FinTech. Serwis Pozyczkaportal.pl został wyróżniony nagrodą w kategorii „serwis www roku 2016”.

Gala Loan Magazin Awards 2016

Na potrzeby gali stworzono 14 kategorii tematycznych, w których nominowani mogli zdobyć wyróżnienie. Zwycięzcy wybrani zostali decyzją kapituły, składającej się z przedstawicieli i uczestników rynku finansowego, co stanowi wiarygodną i rzetelną ocenę nagradzanych usług i produktów. Laureatom przyznano nagrody między innymi w kategoriach takich jak marka roku, wydarzenie roku, człowiek roku, PR manager roku, innowacja roku czy white label 2016. Jedną z najciekawszych kategorii, w której udział brały wszystkie serwisy pożyczkowe, porównywarki finansowe i blogi branżowe, był „serwis www roku”. Nagrodą przyznawaną przez internautów wyróżniono serwis pozyczkaportal.pl.

Serwis pozyczkaportal.pl wyróżniony przez internatutów

„Wyróżnienie w kategorii „serwis www roku” zawdzięczamy internautom, którzy głosowali na nasz portal – za co chcielibyśmy serdecznie podziękować. To dowodzi, że to, co robimy ma jak największy sens, a Polacy coraz częściej i chętniej korzystają z tego typu serwisów i porównywarek produktów finansowych. Cieszy nas, że wśród społeczeństwa rośnie świadomość na temat rynku pożyczkowego. Polacy coraz większą uwagę przywiązują do tego, jakiej firmie pożyczkowej chcą zaufać – uważniej analizują i porównują oferowane im usługi. Niezmiennie naszym celem jest zwiększanie świadomości Polaków w tej właśnie kwestii, a takie wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do nieustannego rozwoju portalu. Mamy nadzieję, że zaufanie internautów w połączeniu z ciężką pracą nad rozbudową naszego portalu, zaowocuje dalszymi sukcesami i aprobatą na przyszłorocznej edycji gali– zarówno ze strony osób śledzących nasz portal jak i kapituły”
– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.