Monedo

Monedo Now to kolejny po Kredito24 i Pandamoney produkt grupy Kreditech, który zastąpił Zaimo na polskim rynku pożyczek ratalnych. Dzięki Monedo Now możemy uzyskać od 1500 do 20 000 zł na raty, a maksymalny okres spłaty to nawet 48 miesiący.

Weź pożyczkę Opinie o Monedo Now

Monedo Now – dowiedz się więcej na temat oferty

Monedo Now ma w swojej ofercie łatwe i szybkie pożyczki ratalne. Proponuje nawet 10 000 zł z maksymalnie 36-miesięcznym okresem spłaty. Wystarczy być pełnoletnim obywatelem Polski, posiadającym dowód tożsamości, konto bankowe oraz stały dochód. Konieczny będzie także numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
Pożyczanie w Monedo Now jest zupełnie bezpieczne. Pożyczkodawca troszczy się o pełną ochronę swoich klientów, dlatego szyfruje dane i używa zapór sieciowych oraz kodów dostępu. Nie trzeba się obawiać, że dane osobowe zostaną udostępnione osobom trzecim. Dzięki wieloetapowemu uwierzytelnianiu elektronicznemu staranie się o pieniądze nie przysporzy żadnych problemów.

Szczególną zaletą pożyczek ratalnych oferowanych przez Monedo Now są przejrzyste koszty. Pożyczkodawca nie ukrywa żadnych opłat, dlatego klient od razu ma świadomość wydatków, które będzie musiał ponieść w związku z zaciąganym zobowiązaniem. Należy pamiętać o terminowych płatnościach, aby firma Monedo Now nie była zmuszona do rozpoczęcia postępowania windykacyjnego. Znając ofertę pożyczki, należy już tylko dowiedzieć się, w jaki sposób można starać się o potrzebną gotówkę.

Co jest niezbędne do rejestracji?

W celu przeprowadzenia procesu rejestracji, koniecznego do wzięcia pożyczki, konieczne będą:

 • Dostęp do internetu
 • Telefon komórkowy
 • Dowód osobisty
 • Konto bankowe

4 Kroki rejestracji w Monedo Now

Kiedy znajdziemy firmę Monedo Now w porównywarce pożyczek na raty Pozyczkaportal.pl oraz będziemy mieć pod ręką telefon komórkowy i dowód osobisty, możemy starać się o pożyczkę. Aby to zrobić, należy:

 • Zdecydować, jaka kwota jest nam potrzebna i w jakim terminie zdołamy ją uregulować
 • Wypełnić wniosek, podając podstawowe dane na swój temat, w tym e-mail oraz numer telefonu komórkowego
 • Poczekać na zatwierdzenie wniosku i zaakceptować ofertę, jeśli będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom
 • Oczekiwać wypłaty gotówki, która pomoże podreperować budżet.

Jeśli chcemy poznać szczegóły dotyczące pożyczki, możemy to zrobić w każdej chwili. Trzeba tylko zalogować się do swojego profilu na stronie internetowej Monedo Now.

Korzyści z wzięcia pożyczki w Monedo Now

Pożyczanie w Monedo Now wiąże się z samymi korzyściami:

 1. Pożyczanie jest proste i bezpieczne
 2. Oferta pożyczkowa jest dopasowana do wymogów indywidualnego klienta
 3. Pożyczkodawca nie ukrywa żadnych kosztów – jasno prezentuje wszystkie opłaty
 4. Usługi Monedo Now dostępne są 24/7. W godzinach pracy Biura Obsługi Klienta można uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.