Lendon - weź pożyczkę
LendOn

LendOn to firma należąca do Creamfinance sp. z o.o. Warto wiedzieć, że spółka jest również właścicielem takich instytucji, jak Lendon Raty oraz Extraportfel. Podobnie jak LendOn, są one jednymi z wiodących graczy na rynku pożyczkowym.

Weź pożyczkę Opinie o LendOn

LendOn – szczegóły oferty

LendOn to firma z korzeniami łotewskimi, działająca na rynku Polskim od 2013 roku. Obecnie, instytucja posiada swoje oddziały na terenie całej Europy. Na początku swojej działalności, LendOn oferowała szybkie pożyczki internetowe do maksymalnej sumy 500 zł. Aktualnie, kwota najwyższego możliwego zobowiązania wzrosła aż do 6000 zł. Należy jednak pamiętać, że aby ją otrzymać należy być stałym klientem firmy.

Jak widać, instytucja systematycznie się rozwija i wychodzi naprzeciw klientom o najróżniejszych potrzebach. Darmową pożyczkę do 2500 zł można dostać nawet na 45 dni od daty otrzymania pieniędzy. Warto również wiedzieć, że cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Weryfikację klienta można natomiast przeprowadzić za pomocą wygodnej usługi Instantor.

Zaciągając pożyczkę w LendOn nie trzeba również podawać celu, na który zamierzamy przeznaczyć pieniądze. Firma umożliwia również przedłużenie zobowiązania poprzez refinansowanie pożyczki.

Warunki otrzymania pożyczki w LendOn

Możliwość otrzymania zobowiązania w LendOn mają wszystkie osoby w wieku od 21 do 70 lat, które spełniają warunki stawiane przez firmę. Dodatkowo, musimy być również obywatelami Rzeczypospolitej oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski. Swoją tożsamość musimy z kolei potwierdzić za pomocą dowodu osobistego.

LendOn przeprowadzi również weryfikację naszej osoby. Może się to odbyć za pomocą usługi Instantor lub tradycyjnego przelewu bankowego na kwotę 1 grosza.

W niektórych przypadkach, LendOn może również zweryfikować zdolność kredytową klienta w bazach Biura Informacji Kredytowej, Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Jakie dane są potrzebne do rejestracji LendOn?

W celu prawidłowej rejestracji w LendOn, będziemy musieli podać swoje podstawowe dane osobowe. W formularzu rejestracyjnym wymagane jest wpisanie stałego adresu zamieszkania, numeru PESEL i dowodu tożsamości, aktualnego numeru telefonu komórkowego, a także adresu e-mail. Na samym końcu należy dodatkowo określić swoje źródło dochodu.
Do rejestracji w LendOn potrzebne są zatem:

  • aktualny dowód tożsamości,
  • telefon komórkowy,
  • konto w banku.

4 Kroki rejestracji w LendOn

Aby otrzymać zobowiązanie finansowe w firmie LendOn, wystarczy wykonać cztery proste kroki. Tak jak zostało wspomniane, cały proces wnioskodawczy odbywa się wyłącznie przez internet.

  1. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę LendOn.pl
  2. Następnie, korzystając z wygodnego suwaka musimy wybrać kwotę interesującej nas pożyczki oraz planowany okres jej spłaty.
  3. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu.
  4. W ostatniej kolejności musimy dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza na konto firmy pożyczkowej lub skorzystać z usługi Instantor.

Jeżeli proces rejestracji i wnioskowania o zobowiązanie przebiegnie bez przeszkód, pieniądze na swoje konto otrzymamy już w kilkanaście minut po pozytywnej weryfikacji ze strony LendOn.