Ratka - weź pożyczkę
Ratka.pl

Ratka.pl to pożyczka ratalna do 10000 zł. Pożyczkę możemy wziąć na okres aż do 36 miesięcy z odbiorem w domu lub urzędzie pocztowym przy użyciu czeku GIRO!

Weź pożyczkę Opinie o Ratka.pl

Ratka.pl − szczegóły oferty

Ratka.pl to instytucja pozabankowa, z której usług można korzystać za pośrednictwem internetu. Specjalizuje się w pożyczkach na raty, udzielanych na bardzo korzystnych warunkach. Klient może otrzymać nawet 5000 zł na okres do 24 miesięcy. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ nie każda firma pożyczkowa proponuje tak korzystne warunki. Dodatkowe pieniądze mogą być dla nas przydatne szczególnie, gdy pojawią się nieoczekiwane wydatki.

Dzięki temu, że cały proces ubiegania się o pożyczkę przebiega metodą online, nie jest on skomplikowany. Aby do niego przystąpić, konieczne jest rzecz jasna posiadanie dostępu do internetu, konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Oprócz tego warto jest wcześniej przygotować dowód tożsamości. Dane w nim zawarte będą nam potrzebne przy wypełnianiu naszego wniosku. Jak widać ubieganie się o pożyczkę pozabankową nie jest procesem, który wymaga od nas wglądu w liczne dokumenty. To niewątpliwie duże udogodnienie.

Dane potrzebne do rejestracji w Ratka

Pożyczkobiorca decydujący się na skorzystanie z propozycji Ratka.pl, musi spełniać kilka wymogów. Niewątpliwie chodzi tu o posiadanie stałego adresu zamieszkania oraz udokumentowanego stałego dochodu w Polsce. Potencjalny klient powinien mieć ukończone 20 lat, lecz nie może przekroczyć wieku 80 lat. To bardzo korzystny dla pożyczkobiorców przedział wiekowy. Aby zostać klientem tej firmy pożyczkowej, trzeba mieć także pozytywną historię kredytową. Oznacza to, że nie można figurować w rejestrach dłużników BIG. Chodzi tu o KRD, InfoMonitor i ERIF. Wiarygodność finansowa jest istotnym czynnikiem, dlatego musi być uwzględniana przez pożyczkodawców.

Kwoty i okresy dostępne w ratka.pl

Każda osoba, która spełnia wymienione wyżej warunki, może śmiało ubiegać się o pożyczkę na raty w Ratka.pl. Kwota wynosząca do 5000 zł niewątpliwie pomoże dokonać wielu opłat, których nie możemy uregulować wyłącznie dzięki naszym dochodom. Możliwość systematycznego spłacania wziętej przez nas sumy na przestrzeni do 24 miesięcy to także korzystna opcja. Jeśli rozsądnie będziemy gospodarować pozyskanymi środkami, niewątpliwe uda nam się terminowo spłacić nasze raty. Jeśli pojawi się taka potrzeba, istnieje możliwość wprowadzenia zmiany tego terminu. W tym celu konieczna jest konsultacja z reprezentantem Ratka.pl. Pomoże on znaleźć odpowiednie dla nas rozwiązanie.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

  • dowód tożsamości
  • konto bankowe
  • telefon komórkowy

4 kroki rejestracji w Ratka.pl:

  1. Wejdź na stronę ratka.pl
  2. Korzystając z suwaków wybierz odpowiednią dla ciebie kwotę pożyczki i okres jej spłaty
  3. Zapoznaj się z warunkami umowy, wypełnij krótki formularz wnioskujący i zaakceptuj regulamin pożyczki
  4. Czekaj na decyzję odnośnie pożyczki – informację otrzymasz telefonicznie lub mailowo nawet w ciągu tego samego dnia