Ratka.pl Cup 2018. Druga edycja turnieju w Olsztynie!

Ratka.pl Cup,  to turniej piłki nożnej plażowej, który już po raz drugi odbędzie się w Olsztynie. Jest to turniej wyjątkowy, ponieważ młodzi piłkarze mają możliwość zagrać na piachu, zamiast na boisku trawiastym. Nic więc dziwnego, że rywalizować na olsztyńskiej plaży przyjedzie minimum osiem drużyn z Warmii i Mazur. Wśród nich znajdą się dwie ekipy ze Stomilu Olsztyn!

Podczas zeszłorocznej edycji Ratka.pl Cup zawodnicy dali z siebie wszystko, co zostało docenione przez licznie zgromadzonych kibiców. Najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i zawodniczki pokazali, że na piachu, tak jak na trawie nie mają sobie równych. Podczas drugiej edycji Ratka.pl Cup z pewnością będzie jeszcze goręcej. Tym bardziej, że młodzi zawodnicy nie mogą się doczekać starcia w CRS Ukiel w Olsztynie!

Olsztyński turniej budzi tym większe emocje, że odbędzie się dzień przed meczem Polska- Kolumbia. A jak wiadomo, w atmosferze mundialu 2018 gra się najlepiej! Dodatkowo Ratka.pl Cup 2018 odbędzie się dokładnie 23 czerwca – w Dzień Ojca. Co pewnie jeszcze bardziej zagrzeje do walki na piachu młodych piłkarzy, którzy będą chcieli wygrać właśnie dla swoich ojców. To trzeba zobaczyć!

Organizator turnieju – Ratka.pl

Nad rywalizacją w CRS Ukiel czuwać będzie dwóch doświadczony arbitrów. W promocję Ratka.pl Cup 2018 zaangażowały się m.in. największa grupa medialna na Warmii i Mazurach i znane lokalne media (Gazeta Olsztyńska, Radio Eska, sport.egit.pl). Oczywiście nie zabrakło też medialnego wsparcia od stomil.olsztyn.pl.

Organizatorem turnieju Ratka.pl Cup są Socios Stomil i Akademia Sportu Stomil Olsztyn. Patronem i organizatorem rywalizacji jest także Ratka.pl (Grupa LOANDO).

Sobotni turniej Ratka.pl Cup rozpocznie się o godz. 10 rano. Zapraszamy!

„Olsztyńska inicjatywa ma służyć rozwojowi młodych talentów (których na Warmii i Mazurach nie brakuje). Istotny jest także rozwój samego Olsztyna, a wydarzenia takie jak Ratka.pl Cup 2018 z pewnością pozytywnie na niego wpływają” — komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.

Sprostowanie – zmiana terminu turnieju

W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, turniej Ratka.pl Cup nie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 roku. Wydarzenie zostanie przeniesiony na inny termin.