Kto wygrał turniej?

4 sierpnia przeszedł do historii jako dzień pełen słońca i wrażeń, a także niezapomnianej i zaciętej walki o wygraną. Ubiegłoroczne zmagania najmłodszych także cieszyły się powodzeniem. Wygrana w tegorocznym turnieju przypadła żeńskiej grupie ze Stomilu Olsztyn. Dziewczęta dały z siebie wszystko i z wielkim zadowoleniem przyjęły zwycięstwo.

Turniej piłki plażowej nie mógłby się odbyć, gdyby nie sponsorzy i patronat. Ratka.pl Cup przyświecał patronat Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Turniej został odpowiednio nagłośniony w mediach. To powinno sprawić, że przyszłoroczna, trzecia  edycja zmagań najmłodszych, spotka się z jeszcze większym odzewem, a na boisku stanie o wiele więcej drużyn z Warmii i Mazur.

O Ratka.pl Cup 2018

Turniej piłkarski Ratka.pl Cup 2018 to zawody piłki nożnej plażowej. W rozgrywkach mogły wziąć udział zarówno grupy chłopięce, jak i dziewczęce. Na boisku stanął rocznik 2007 chłopców oraz 2005 dziewcząt. Zmaganie najmłodszych odbyło się w w CRS Ukiel w Olsztynie. Dla graczy zostały przygotowane dwa boiska. Na pierwszym rozgrywał się turniej o wygraną. Na drugim równolegle swoje umiejętności piłkarskie mogli sprawdzić pozostali uczestnicy spotkania, a także widzowie. Zmagania na dwóch boiskach odbywały się równolegle. To po to, aby pozostałe roczniki, które nie mogą wziąć udziału w oficjalnych rozgrywkach, mogły zagrać w piłkę nożną. Rozwiązanie te mocno poparł Prezes Akademii Sportu Stomil Olsztyn – Robert Knothe.

Cieszę się, że coraz więcej młodych osób angażuje się w sportowe wydarzenia. Ważne jest, aby przy siedzącym trybie życia, jaki prowadzi coraz więcej osób, zadbać nie tylko o rozwój fizyczny, ale także relacje międzyludzkie. Ratka.pl Cup to inicjatywa, która już drugi raz sprostała temu zadaniu. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkapoprtal.pl