1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.71
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.53
na podstawie 34 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.3
na podstawie 30 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.05
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.69
na podstawie 13 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.67
na podstawie 66 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.5
na podstawie 26 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.3
na podstawie 30 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
11.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
12.
Ocena: 7
BZ WBK - Kredyt gotówkowy BZ WBK 3.6
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

T-Mobile Usługi Bankowe na pierwszym miejscu!

T-Mobile Usługi Bankowe to kredytodawca, który w ciągu miesiąca awansował z drugiego miejsca na pierwszą pozycję w rankingu. Wcześniej również zajmował bardzo wysokie pozycje w comiesięcznych zestawieniach najlepszych kredytów gotówkowych.

W T-Mobile Usługi Bankowe można wnioskować o kredyt gotówkowy do 200 tys. zł na okres 10 lat. T-Mobile Usługi Bankowe wyróżnia się niską ratą (tylko 15,99 zł za każde 1 tys. zł) i tym, że klient nie musi dostarczać zaświadczeń o dochodach.

PKO BP. Wysokie kwoty, jasne zasady

PKO BP po raz kolejny już znalazł się w pierwszej trójce banków oferujących najlepsze kredyty gotówkowe. W PKO BP można wziąć kredyt gotówkowy 120 tys. zł (na okres 96 miesięcy).

Jednak nie tylko możliwość wzięcia zobowiązania na tak wysoką kwotę sprawia, że ten kredytodawca po raz kolejny znalazł się na rankingowym podium. PKO BP oferuje także możliwość konsolidacji innych kredytów, a wstępną decyzję kredytową podaje klientowi od razu przez telefon.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank i Getin Bank. Dlaczego warto?

Trzecie i czwarte miejsce w rankingu zajęli Santander Consumer Bank oraz GetinBank. Santander oferuje kredyty do 50 tys. zł, a GetinBank do 200 tys. zł. Co więcej – w Getin Banku kredyt może wziąć już 18-latek, jeśli tylko posiada zdolność kredytową.

Raty kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku można spłacać trzema sposobami:

  1. w kasach oddziałów banku,
  2. przekazem pocztowym,
  3. przelewem.

Kto na piątej pozycji? ING Bank Śląski

Nie jest tajemnicą, że to właśnie pierwsza piątka rankingu jest najbardziej prestiżowa. We wrześniu pierwszą piątkę dumnie zamyka oferta ING Banku Śląskiego. Ten kredytodawca oferuje pożyczkę gotówkową do 160 tys. zł na okres kredytowania do 8 lat. Klient ma prawo do wybory dnia płatności raty.

Pożyczki w kwotach od 20 tys. zł do 60 tys. zł mogą zostać objęte ubezpieczeniem lub konsolidacją. Za wzięcie pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem klient nie płaci prowizji. Co więcej, ING Bank Śląski wprowadził w tej ofercie część, którą określił mianem “Ekopożyczki” – jeśli klient bierze pożyczkę gotówkową na zakup towarów ekologicznych, to zwracana jest mu prowizja ze zobowiązania.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to produkt skierowany do osób, które potrzebują dużej ilości gotówki, jednak nie chcą korzystać z rozwiązań takich jak np. kredyt hipoteczny. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak przy każdym kredycie tutaj również sprawdzana jest zdolność kredytowa klienta oraz historia BIK. Co ważne, niektóre banki przy kredycie gotówkowym nie wymagają zaświadczeń o zarobkach, co jest dużą wygodą.

Taki kredyt mogą wziąć osoby, które przy innym kredycie zostałyby od razu zdyskwalifikowane, gdyby nie mogły takiego zaświadczenia dostarczyć.

Przy wyborze kredytu gotówkowego trzeba zwrócić uwagę na takie elementy, jak:

  • okres kredytowania (klient musi otrzymać m.in. harmonogram spłaty),
  • pełne koszty kredytu (oprocentowanie, RRSO, inne koszty – wszystkie zawsze podawane są przed kredytodawcę),
  • konsekwencje, jakie pojawią w sytuacji, jeśli rata zostanie zapłacona z opóźnieniem i fakt, czy dany bank oferuje w niespodziewanych sytuacjach tzw. wakacje kredytowe,
  • raty (sposób ich spłacania) – klient zazwyczaj może wybrać czy woli raty równe czy malejące.

Kredyty gotówkowe to duże kwoty, jednak nie każdy, kto potrzebuje pozyczki chciałby brać na siebie aż tak duże zobowiązanie. Czasem wystarczy pożyczka na raty, a nawet chwilówka (w zależności od potrzeb). Analogicznie jak w przypadku kredytów gotówkowych, żeby wybrać najlepszy produkt warto skorzystać z aktualnego rankingu chwilówek lub ranking pożyczek na raty.

Wysokie i niezmienne miejsca niektórych banków świadczą o tym, że ich produkty, jakimi są kredyty gotówkowe naprawdę się sprawdzają w oczach klientów. Z pewnością dla kredytobiorców jest duża wygodą możliwośc sprawdzenia w rankingu, kto obecnie cieszy się największą popularnością – w końcu jeśli dany produkt polecają inne osoby, to wiadomo, że jest to coś sprawdzonego i pewnego. A w kwestii finansów pewność jest podstawą — komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.