1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.61
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.19
na podstawie 31 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
4.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.05
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.5
na podstawie 14 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.67
na podstawie 66 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.27
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj

T-Mobile Usługi Bankowe utrzymał pozycję lidera i po raz kolejny zdobył złoto

Ten znany międzynarodowy operator komórkowy od lat coraz ambitniej wchodzi na rynek
bankowy. Jego starania zwieńczyły się sukcesem, gdyż T-Mobile Usługi Bankowe  króluje w naszych rankingach.

To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta w całym zestawieniu. Maksymalna dostępna kwota 200 000 zł to potężna suma. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że kredyt ten weźmiemy w całości online, a weryfikacja przeprowadzana jest tylko za pomocą BIK (bez zaświadczeń o dochodach). Dzięki zaawansowanej automatyzacji procesu przyznawania kredytu otrzymamy go nawet w ciągu jednego dnia.

PKO BP – największa instytucja bankowa w Polsce została wyróżniona srebrem

Kolor srebrny doskonale pasuje do PKO Bank Polski. Ten wielki bank, któremu zaufało najwięcej Polaków wyróżnia się wśród stawki doświadczeniem.

To co jest z jednej strony jego wielką zaletą – bezpieczeństwo i stabilność, strąciło go na drugą pozycję w rankingu, gdyż pożyczkę bez zaświadczeń otrzymać można jedynie do 24 000 zł. Jeśli zgromadzimy wymagane dokumenty, możemy liczyć nawet na 120 000 zł kredytu.

PKO BP szczególnie zależy na nowych klientach. W ofercie kredytu Mini Ratka bank przewidział mniejsze oprocentowanie, jeśli pierwszy raz korzystamy z jego usług, bądź przenosimy kredyt z innego banku w ramach konsolidacji. Można wtedy liczyć na Rzeczywistą Stopę Oprocentowania na śmiesznie niskim poziomie 3,44%.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie od Getin Bank wywalczył brąz

Kredyt gotówkowy oferowany przez Getin Bank to jedna z najciekawszych propozycji na rynku finansowym. Choć w marcu zajął trzecie miejsce na podium, to wcześniej wielokrotnie można go było znaleźć na drugim, a nawet na pierwszym miejscu. Getin Bank kieruje swoją ofertę do osób nawet bardzo młodych, ponieważ w tej instytucji kredyt gotówkowy można wziąć już od momentu ukończenia 18. roku życia. Wystarczy mieć odpowiednią zdolność kredytową.

W Getin Banku można pożyczyć do 200 tys. zł na maksymalny czas kredytowania do 120 miesięcy. Kredyt gotówkowy w niskiej kwocie, czyli do 2 tys. zł można uzyskać za darmo. To oznacza, że klient spłaci tylko 2 tys. zł pożyczki bez kosztów wzięcia zobowiązania. Zapewne jest to jedna z wielu zalet oferty bankowej Getin, która pozwoliła instytucji po raz kolejny znaleźć się w pierwszej trójce rankingu.

Kredyt gotówkowy ING Banku Śląskiego na czwartym miejscu

ING Bank Śląski charakteryzuje się szeroką ofertą dodatkowego finansowania. Wśród wielu produktów banku znajduje się kredyt gotówkowy, który figuruje na czwartym miejscu marcowego rankingu. Dostępna maksymalna kwota kredytu jest nieco mniejsza niż w Getin Banku, jednak wciąż pozostaje wysoka – wynosi aż 160 tys. zł. Klienci mogą ustalić (zgodnie ze swoimi możliwościami spłaty) okres kredytowania na czas od miesiąca do 92 miesięcy.

ING Bank Śląski umożliwia wykupienie ubezpieczenia kredytu gotówkowego, jeżeli jego kwota wynosi maksymalnie 100 tys. zł. Bank chwalony jest za szybkość w sprawdzaniu wniosków kredytowych oraz profesjonalne podejście do klienta.

Kredyty gotówkowe w Polsce to już norma

Kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowania bankowego. Polacy chętnie zaciągają tego rodzaju zobowiązanie, ponieważ jest to rozwiązanie wygodniejsze niż żmudne oszczędzanie na wymarzony samochód czy remont, a nawet nowe mieszkanie. Oczywiście w ogólnym rozrachunku płacimy wtedy więcej za wybraną rzecz, jednak mamy ją dostępną natychmiast – i to jest argument, który przekonuje większość z nas.

Jednak wybór kredytu gotówkowego nie jest łatwy. Banki kuszą nas różnymi ofertami, ale ostatecznie nie każda z nich nadaje się do wykorzystania. Dlatego przy wyborze zobowiązania na lata warto kierować się sprawdzonym rankingiem kredytów gotówkowych – bo po prostu reprezentuje on głos ludzi, którzy już skorzystali z danej oferty, a więc są w stanie ocenić ją jak najrzetelniej.

Osoby, które mają mniejsze potrzeby finansowe bądź nie posiadają wysokiej zdolności kredytowej powinny sprawdzić także nasz ranking chwilówek i ranking pożyczek ratalnych. Często pierwsza taka pożyczka jest darmowa, a w dodatku nie ma konieczności spełnienia aż tylu formalności, jak w tradycyjnym kredycie bankowym.

Stale niska inflacja zniechęca RPP do podniesienia stóp procentowych. O ile w tej kwestii nic się nie zmieni, nie można oczekiwać na zintensyfikowanie walki o klientów kredytów gotówkowych. Jedyne co może wstrząsnąć rynkiem to wejście na niego nowego, dużego gracza. Mówiąc prościej, nie powinno się obecnie czekać z zaciągnięciem kredytu, gdyż na rynku kredytów i tak nic w bliskiej przyszłości się nie zmieni – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl