1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.61
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 2
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.19
na podstawie 31 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.05
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.5
na podstawie 14 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.67
na podstawie 66 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.27
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7.5
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.67
na podstawie 66 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.19
na podstawie 31 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
12.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
13.
Ocena: 7
BZ WBK - Kredyt gotówkowy BZ WBK 3.6
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

T-Mobile Usługi Bankowe zwycięzcą rankingu kredytów gotówkowych!

W lutowym rankingu kredytów gotówkowych obyło się bez większych niespodzianek – po raz kolejny pierwsze miejsce zajął T-Mobile Usługi Bankowe. Popularność tej instytucji nie powinna jednak dziwić, ponieważ od długiego czasu w swojej ofercie zawiera interesujące produkty finansowe oraz gwarantuje profesjonalną i doświadczoną obsługę.

W T-Mobile Usługi Bankowe konsumenci mogą się starać o kredyt gotówkowy w wysokości do nawet 200 000 złotych w okresie spłaty do 120 miesięcy. Taki rodzaj kredytu można uzyskać na stronie internetowej banku bez konieczności wizyty w jednym z oddziałów. To ogromny atut tej instytucji finansowej.

Trzeba wiedzieć, że proces wnioskowania o kredyt gotówkowy w tym banku jest bardzo prosty i nie zajmuje dużej ilości czasu. Ponadto T-Mobile Usługi Bankowe nie wymaga od kredytobiorców wykazania zaświadczenia o dochodach czy podania celu, na który zostanie przeznaczona pożyczona kwota pieniędzy.

PKO BP utrzymał wysoką, drugą pozycję!

Mimo, iż PKO Bank Polski nie zajął pierwszego miejsca, to z pewnością nie ma powodów do zmartwień. Druga, mocna pozycja w naszym rankingu kredytów gotówkowych oznacza, że produkty finansowe tej instytucji nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów.

Każdy, kto potrzebuje dużego zastrzyku gotówki powinien skorzystać z oferty PKO BP, która zawiera kredyt gotówkowy maksymalnie do 120 000 złotych w okresie spłaty do 120 miesięcy. To zobowiązanie można zaciągnąć na stronie internetowej iPKO, poprzez aplikację mobilną IKO lub w jednym ze stacjonarnych oddziałów banku.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w tej instytucji nie jest skomplikowane i trwa zaledwie kilka minut. Warto podkreślić, że PKO BP udziela takiego zobowiązania na podstawie wyciągu z rachunku bankowego klienta oraz wysokości comiesięcznych wynagrodzeń otrzymywanych od pracodawcy.

Santander Consumer Bank zajął trzecie miejsce na podium

W pierwszej trójce lutowego rankingu kredytów gotówkowych znalazł się również Santander Consumer Bank. To jedna z najpopularniejszych instytucji na naszym rynku finansowym, która od lat gwarantuje znakomitą ofertę kredytową, która wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Oferta Santander Consumer Bank zawiera Mistrzowski Kredyt Gotówkowy, który gwarantuje stałym klientom aż 50 000 złotych. Pierwszy kredyt gotówkowy w tym banku można zaciągnąć maksymalnie na kwotę 35 000 złotych. Okres kredytowania dla tych zobowiązań wynosi 60 miesięcy. Co ważne, o te kredyty można się starać tylko w stacjonarnych placówkach.

Na stronie internetowej Santander Consumer Bank klienci mogą liczyć na uzyskanie kredytu gotówkowego w wysokości do 25 000 złotych – to oferta dla stałych klientów. W przypadku konsumentów, którzy pierwszy raz będą korzystać z usług tego banku, maksymalna kwota zobowiązania, jaką mogą otrzymać wynosi 15 000 złotych.

Getin Bank i ING Bank Śląski zajęły kolejno czwarte i piąte miejsce

Getin Bank gwarantuje kredytobiorcom znakomitą ofertę – kredyt gotówkowy do aż 200 000 złotych w okresie kredytowania do nawet 120 miesięcy. Bank nie wymaga od wnioskującego podania celu, na który będzie chciał przeznaczyć pieniądze z kredytu. Trzeba wiedzieć, że uzyskanie takiego zobowiązania nie wiąże się z przedstawieniem dużej ilości formalności.

ING Bank Śląski udziela kredytu gotówkowego maksymalnie do 160 000 złotych w okresie spłaty do aż 8 lat! Do uzyskania takiego zobowiązania potrzebne będą dwa dokumenty: dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Pieniądze z kredytu konsument może przeznaczyć na dowolny cel i nie musi podawać powodu swojej decyzji.

Kolejne miejsca lutowym rankingu kredytów gotówkowych

Na szóstym i siódmym miejscu w naszym zestawieniu uplasowały się kolejno Millenium Bank i Deutche Bank. W Millennium można się starać maksymalnie o 150 000 złotych na okres do 7 lat. Oferta Deutche Bank jest bardziej interesująca, ponieważ zawiera kredyt gotówkowy do nawet 200 000 złotych w okresie kredytowym do 8 lat.

Ósme i dziewiąte pozycje zajęły następujące instytucje finansowe: Alior Bank i Eurobank. Najmniejszym zainteresowaniem kredytobiorców cieszy się oferta kredytowa BGŻ BNP Paribas – ten bank zajął ostatnie dziesiąte miejsce w lutowym rankingu kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy pozwoli spełnić duże potrzeby finansowe

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który można przeznaczyć na większe wydatki tj. nowy samochód, remont mieszkania, zakup niedużej działki rekreacyjnej lub wakacje w egzotycznych krajach. W jakim banku warto się starać o taki rodzaj zobowiązania finansowego? Na pewno nie można podejmować decyzji zbyt pochopnie, najpierw warto dokładnie przeanalizować kilka ofert kredytowych, porównać je pod względem warunków i wybrać najkorzystniejszą z nich.

Jeżeli nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej lub zmagamy się z negatywną historią kredytową warto zastanowić się nad uzyskaniem pożyczki krótkoterminowej lub ratalnej. Oferty z tymi produktami pozabankowymi można znaleźć w rankingu chwilówek lub rankingu pożyczek ratalnych.

Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas lutowy ranking kredytów gotówkowych pomoże wszystkim, którzy nie mogą się zdecydować na konkretną ofertę kredytową. Dzięki zestawieniu można w łatwy sposób porównać warunki interesujących kredytów i wybrać najkorzystniejszą opcję – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl