1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.71
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.53
na podstawie 34 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.3
na podstawie 30 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.05
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.69
na podstawie 13 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.67
na podstawie 66 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.44
na podstawie 27 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.3
na podstawie 30 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
11.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
12.
Ocena: 7
BZ WBK - Kredyt gotówkowy BZ WBK 3.6
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

T-Mobile Usługi Bankowe – 200 000 zł nawet na umowę zlecenie

T-Mobile Usługi Bankowe kolejny miesiąc zajmuje pierwsze miejsce. Instytucja proponuje klientom produkt bankowy w postaci kredytu gotówkowego. Mają oni szansę na otrzymanie nawet 200 000 zł bez konieczności wizyty w stacjonarnym oddziale banku.

Bank nie wymaga od klientów zaświadczeń o dochodach, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, iż zostaną sprawdzeni w bazach dłużników. Okres kredytowania wynosi aż 10 lat w przypadku kredytu gotówkowego.

Kredytobiorca może zaciągnąć ten rodzaj zobowiązania finansowego całkowicie online. Proces wnioskowania oraz decyzja o przyznaniu kredytu powinna zająć zaledwie kilka minut.

Zwycięstwo w rankingu kredytów gotówkowych zapewnił: szybki proces wnioskowania.

PKO Bank Polski – do 120 000 zł nawet na 9 lat

PKO Bank Polski nadal na zaszczytnym drugim miejscu. Instytucja oferuje klientom kredyt gotówkowy od 1000 zł do 120 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 120 miesięcy. Kredytobiorca ma możliwość przeznaczenia otrzymanych środków finansowych na dowolny cel.

Bank może przyznać kredyt gotówkowy na podstawie wyciągu z konta klienta. Bierze pod uwagę kwoty wynagrodzenia wpływające przez ostatnie trzy miesiące.

Miejsce w rankingu kredytów gotówkowych zapewnił: brak zaświadczeń o dochodach

Santander Consumer Bank – do 50 000 zł już w 24 godziny

Santander Consumer Bank po raz kolejny na trzecim miejscu. Bank oferuje klientom Mistrzowski Kredyt Gotówkowy – do 50 000 zł, jeżeli są obecnymi klientami instytucji. Nowi klienci mogą liczyć maksymalnie na 35 000 zł.

Instytuacja bankowa udziela również kredytu gotówkowego w 100 proc. online. Wówczas obecni klienci banku mogą otrzymać maksymalnie 25 000 zł. Nowi klienci mają szansę nawet na 15 000 zł.

Miejsce w rankingu kredytów gotówkowych zapewniła: ciekawa oferta dla nowych klientów.

Getin Bank – kredyt gotówkowy już od 18 lat

Getin Bank w listopadzie również uplasował się poza podium. Bank oferuje klientom kredyt gotówkowy w wysokości do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 10 lat. Kredytobiorca ma możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Może również liczyć na podjęcie szybkiej decyzji kredytowej.

Obecni klienci banku mają szansę na otrzymanie spersonalizowanej oferty kredytu gotówkowego. Jest ona dostosowana do ich indywidualnych możliwości. Formalności zostały w tym przypadku ograniczone do minimum.

ING Bank Śląski – nawet 160 000 zł na dowolny cel

ING Bank Śląski znowu na piątym miejscu w listopadowym rankingu. Instytucja bankowa posiada w swoich propozycjach kredyt gotówkowy w wysokości od 1000 zł do 160 000 zł. Okres kredytowania to nawet 8 lat, a środki finansowe klienci mogą przeznaczyć na dowolny cel.

Bank nie wymaga od potencjalnych kredytobiorców posiadania rachunku bankowego w ING Banku Śląskim. Wystarczy, że posiada dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. Podobne wymagania stawiają firmy pożyczkowe udzielające chwilówek. By wybrać najlepszą ofertę, warto przeanalizować ranking chwilówek. Umowa zlecenie czy umowa o dzieło nie skreśla jego szans na otrzymanie kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy – zalety produktu bankowego

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują środków finansowych na dowolny cel. Instytucje bankowe najczęściej dokonują szybkiego badania zdolności kredytowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze mogą szybko znaleźć się na koncie kredytobiorcy. By wybrać najbardziej korzystną opcję, warto skorzystać z rankingów. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku pożyczek ratalnych. Ranking pożyczek ratalnych umożliwi dokładną analizę ofert.

Zazwyczaj banki nie wymagają od klientów przedstawienia zabezpieczeń kredytu gotówkowego. Potencjalni kredytobiorcy mogą ubiegać się o ten rodzaj zobowiązania finansowego całkowicie online. Przy procesie wnioskowania nie jest konieczne zaświadczenie o dochodach. Osoby pracujące w oparciu o umowę zlecenie również mają szansę na otrzymanie kredytu gotówkowego.

Zdarzają się w życiu sytuacje, które wymagają natychmiastowego zastrzyku gotówki. Kredyt gotówkowy może być w takich przypadkach dobrym rozwiązaniem. Nasz ranking pomoże potencjalnym kredytobiorcom w porównaniu ofert poszczególnych banków. Dzięki prezentowanemu zestawieniu będą mogli podjąć najbardziej korzystną dla nich decyzję – mówi Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl