1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.5
na podstawie 8 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.17
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 2.12
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.16
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 4
na podstawie 9 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.53
na podstawie 15 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.79
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 3.25
na podstawie 16 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.17
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
12.
Ocena: 7
BZ WBK - Kredyt gotówkowy BZ WBK 3.6
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

T-Mobile usługi bankowe kolejny miesiąc na pierwszym miejscu

Zwycięzcą lipcowego rankingu został T-Mobile usługi bankowe. Bank gościł na podium już wielokrotnie. Za co jest tak doceniany? Klienci cenią sobie to, że kredyt gotówkowy do nawet 200 tys. zł. mogą wziąć bez wychodzenia z domu i bez zaświadczeń. To ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na wizyty w oddziałach.

Ale to nie wszystko. Oficjalnie przyjęło się (i tak też większość osób myśli), że o kredyt na tak dużą kwotę można ubiegać się tylko z umową o pracę. T-Mobile usługi bankowe akceptuje różne formy zatrudnienia: umowę zlecenie, umowę o dzieło… A na jak długo możemy zobowiązać się u tego pożyczkodawcy? Czas kredytowania wynosi 10 lat. Jeśli klient sobie tego zażyczy, to spłata zadłużenia będzie odbywać się automatycznie.

PKO Bank Polski i Getin Bank w ścisłej trójce najlepszych

PKO Bank Polski zajął drugie miejsce w lipcowym rankingu kredytów gotówkowych. W PKO BP możemy wziąć pożyczkę gotówkową do 120 tys. zł na okres 8 lat. RRSO wynosi 3,46 proc. Jednak jeśli będziemy mieli możliwość całkowitej spłaty kredytu gotówkowego przed ustalonym terminem, to instytucja oferuje darmową spłatę pożyczki. Ponadto jeśli okaże się, że zobowiązanie wynikające z kredytu gotówkowego jest zbyt duże, to pożyczkodawca oferuje nam kredyt konsolidacyjny.

Z kolei w Getin Banku możemy wziąć kredyt gotówkowy do 200 tys. zł na okres do 10 lat, a gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. RRSO wynosi 17.3 proc. Decyzja kredytowa zapada bardzo szybko. Oferta Getin Banku jest doceniana m.in. przez młodych pożyczkobiorców – wystarczy mieć skończone 18 lat (oraz zdolność i wiarygodność kredytową), żeby otrzymać kredyt gotówkowy u tego usługodawcy.

Santander, ING i Millenium wysoko w rankingu

Umowa zlecenie i umowa o dzieło nie jest przeszkodą do wzięcia kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku, czyli w banku, który zajął czwarte miejsce w  lipcowym rankingu kredytów gotówkowych. W Santanderze można wziąć pożyczkę do 80 tys. zł na umowę o pracę, tzw. śmieciówkę, rentę, emeryturę i samozatrudnienie. Raty są dopasowane do potrzeb klienta, a RSSO wynosi 13,93 proc.

Oferta ING Banku Śląskiego także jest atrakcyjna i została doceniona przez klientów piątym miejscem w rankingu kredytów. W ING możemy pożyczyć do 160 tys. zł z okresem kredytowania nawet do 8 lat. Dzień płatności raty wybierany jest przez wnioskującego. Kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel. Jeśli pieniądze pochodzącą z kredytu planujemy przeznaczyć np. samochód, to możemy otrzymać 500 zł lub zwrot prowizji.

Jednym z najlepiej ocenianych kredytów gotówkowych jest także kredyt od Millenium Bank. To zobowiązanie, które możemy wziąć na okres do 7 lat w wysokości do 150 tys. zł. RRSO wynosi 18,97 proc. W Millenium Banku o kredyt gotówkowy mogą wnioskować osoby pracujące na umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz mające własną działalność gospodarczą, a także emeryci i renciści.

Kredyt gotówkowy – czy to zawsze dobre rozwiązanie? Jak pożyczać z głową?

Zanim weźmiemy kredyt trzeba się dobrze zastanowić, czy na pewno go potrzebujemy. O ile w przypadku niektórych zakupów jest to bezsprzeczne, o tyle czasem na niektóre rzeczy po prostu warto odłożyć. Wszystko zależy od sytuacji i analizy naszego domowego budżetu.

Bywa, że po przeanalizowaniu budżetu, oszczędności i innych aspektów okazuje się, że nie potrzebujemy tak dużej sumy, jaką początkowo chcieliśmy pożyczyć. Wtedy możemy pomyśleć np. o szybkiej chwilówce przez internet albo zwykłej pożyczce na raty. Najlepszym sposobem na znalezienie optymalnej oferty jest skorzystanie z rankingu chwilówek albo rankingu pożyczek na raty.

Jeśli jednak jesteśmy pewni, że naszym celem jest wzięcie właśnie kredytu gotówkowego, to poza przejrzeniem rankingu warto też zastanowić się, czy chcemy to zobowiązanie zaciągnąć sami czy z kimś. Wiadomo, że spłacać kredyt w dwójkę jest łatwiej, ale trzeba też pamiętać, że takie rzeczy łączą bardziej niż ślub – a pozbycie się kredytu po rozwodzie to nie jest taka łatwa sprawa.

Każdy, kto potrzebuje kredytu gotówkowego pragnie znaleźć dla siebie jak najlepszą ofertę. Nic dziwnego, bo pożyczając pieniądze na długi okres kredytowania nie chcemy, żeby spędzało nam ono sen z powiek. Dlatego też rankingi kredytów gotówkowych cieszą się taką popularnością. To znaczna oszczędność czasu dla wszystkich, którzy w innej sytuacji musieliby ręcznie szukać informacji o każdym z usługodawców. Dzięki rankingom mają listę najlepszych i najważniejsze informacje w jednym miejscu — komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.