1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.53
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.94
na podstawie 35 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.45
na podstawie 29 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 2.86
na podstawie 22 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.5
na podstawie 14 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.64
na podstawie 67 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj

T – Mobile Usługi Bankowe liderem w rankingu kredytów gotówkowych

Rozpoczęcie współpracy największego operatora komórkowego z najbardziej innowacyjnym bankiem zapoczątkowało działalność lidera w naszym rankingu kredytów gotówkowych. T – Mobile Usługi Bankowe już kolejny miesiąc zwyciężają w zestawieniu.

Produkt finansowy oferowany przez bank zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych ofert. Klient może wnioskować o maksymalną kwotę w wysokości 200 000 zł. Proces wnioskowania odbywa się w 100 proc. online. Dzięki temu przyszły kredytobiorca może go otrzymać bez wychodzenia z domu.

Bank nie wymaga od wnioskodawcy zaświadczeń o dochodach. Akceptowane są różne źródła dochodu, w tym również umowa zlecenie. Istnieje opcja automatycznej spłaty kredytu gotówkowego.

City gotówka – pożyczka z karty Citi zdobywa srebrny medal

Drugie miejsce w rankingu zajmuje pożyczka z karty kredytowej Citi. To oferta banku Citi Handlowego, w której można otrzymać szybką pożyczkę gotówkową bez żadnych wniosków i formalności. Wystarczy posiadać kartę kredytową Citi, aby móc pożyczyć pieniądze z jej limitu. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, maksymalna wynosi tyle, ile niewykorzystany limit karty, który ustalany jest na podstawie zdolności kredytowej klienta.

Żeby wziąć tę pożyczkę wystarczy zalogować się na konto klienta w banku i kliknąć przycisk “pożyczka z karty”. Dzięki temu działaniu można w kilka minut przelewać dostępne środki na dowolnie wybrane konto, uprzednio wybierając liczbę i wysokość rat. Pożyczkę z karty Citi można rozłożyć nawet na 60 miesięcy, a RRSO wynosi tylko 16,80 proc. Wzięcie pożyczki co prawda pomniejsza limit kredytowy o pożyczona sumę, ale co miesiąc ten limit zwiększa się o spłaconą ratę. W każdej chwili można zmienić liczbę rat, dobrać dodatkowe środki albo spłacić całą lub część kwoty wcześniej bez żadnych dodatkowych opłat, samodzielnie w serwisie Citibank Online.

PKO BP z kredytem do 120 000 zł na trzecim miejscu

PKO BP to instytucja bankowa ze stuletnią tradycją, z której doświadczenia chętnie korzystają zarówno nowi, jak i stali klienci.

Osoby, które wcześniej nie podejmowały współpracy z bankiem, mogą wnioskować o kredyt gotówkowy w wysokości do 120 000 zł. Taka opcja jest dostępna, jeżeli wnioskodawca przedstawi wymagane dokumenty.

PKO PB nie wymaga od nowych klientów określenia celu kredytowania. Kredytobiorca może przeznaczyć otrzymane środki również na konsolidację posiadanych już zobowiązań finansowych.

Getin Bank tuż za podium

Jeden z największych banków w Polsce uplasował się na trzecim miejscu dzięki wyjątkowej ofercie kredytu gotówkowego. O ten produkt finansowy w Getin Bank mogą wnioskować osoby, które ukończyły 18 lat. Maksymalna wysokość Kredytu gotówkowego dla Ciebie wynosi 200 000 zł. Okres kredytowania oraz wysokość raty jest indywidualnie dopasowana do każdego klienta.

Każda osoba ubiegająca się o kredyt gotówkowy w Getin Bank, może liczyć na pomoc doradcy. Przedstawi on klientowi ofertę najlepiej dopasowaną do jego potrzeb. Do wnioskowania o produkt finansowy wystarczy posiadanie zdolności i wiarygodności kredytowej.

ING Bank Śląski również ceniony przez klientów

ING Bank Śląski kolejny miesiąc z rzędu uplasował się na piątek pozycji. Instytucja bankowa, która otrzymała tytuł Złotego Banku, proponuje swoim klientom kredyt gotówkowy do 160 000 zł. Aby móc o niego wnioskować, wystarczy posiadać dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach.

Stali klienci ING Bank Śląski mogą liczyć na dodatkowe promocje. Jeżeli złożą wniosek o kredyt gotówkowy za pośrednictwem Moje ING, otrzymają od banku bonus w wysokości 90 zł. Dostaną taką kwotę, jeśli zdecydują się na ubezpieczenie kredytu gotówkowego. Bez wykupienia polisy, bonus wyniesie 30 zł.

Millennium na szóstym miejscu rankingu kredytów gotówkowych

Millennium Bank wyróżnia się wśród innych instytucji w segmencie rynku finansowego innowacyjnymi rozwiązaniami oraz długoletnim doświadczeniem w kontaktach z klientami. Oferuje wnioskodawcom kredyt gotówkowy w maksymalnej wysokości 150 000 zł. Mogą oni liczyć na Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Jeżeli klient znajdzie ofertę z niższym oprocentowaniem, bank obniży koszty udzielonego wcześniej kredytu.

Piątą pozycję w rankingu Millennium Bank zajął również dzięki atrakcyjnej promocji. Klienci, którzy nie potrzebują wysokiej kwoty kredytu gotówkowego, mogą wnioskować o ten produkt w maksymalnej kwocie 20 000 zł. Prowizja wyniesie wówczas 0 proc.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka pozabankowa?

Coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie zobowiązań finansowych. Banki oraz firmy pożyczkowe posiadają w swoich ofertach wiele produktów finansowych, w których każdy znajdzie odpowiadającą mu propozycję. Jeżeli dana osoba potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki w maksymalnej wysokości kilkudziesięciu złotych, może skorzystać z ofert instytucji pozabankowych. Wiele firm pożyczkowych oferuje pożyczki na raty bez zbędnych zaświadczeń. Propozycje można porównać w rankingu pożyczek ratalnych lub rankingu chwilówek.

Kredyt gotówkowy to z kolei opcja przeznaczona dla klientów banku. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 255 559 zł. Ten produkt finansowy zazwyczaj nie wymaga określenia celu kredytowania. Potrzebne będzie jednak zaświadczenie o dochodach. Wnioskodawca zazwyczaj musi się również wykazać zdolnością kredytową.

Od dłuższego czasu na rynku sektora finansowego utrzymuje się wysoka dynamika, jeżeli chodzi o sprzedaż kredytów gotówkowych. Wnioskodawcy najchętniej wybierają produkty finansowe w przedziale od 50 000 do 100 000 zł. Jakość kredytów, zarówno konsumpcyjnych, jak i gotówkowych, ciągle pozostaje na bezpiecznym poziomie. W praktyce oznacza to, iż konsumenci nie powinni obawiać się wnioskowania o kredyty. Jeśli ich zdolność kredytowa jest pozytywna i są w stanie spłacać otrzymane produkty – kredyt gotówkowy może okazać się dla nich dobrym rozwiązaniem – mówi Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl