1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.71
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9.5
Vivus PKO BP 3.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.88
na podstawie 25 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.44
na podstawie 27 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 3.16
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 3.69
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.53
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.7
na podstawie 63 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.9
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7.5
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.7
na podstawie 63 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7.5
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.44
na podstawie 27 opinii
Weź kredyt Porównaj
12.
Ocena: 7
Bank BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas 3.4
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
13.
Ocena: 7
BZ WBK - Kredyt gotówkowy BZ WBK 3.6
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

T-Mobile Usług Bankowe zwycięzcą w naszym rankingu!

Pierwsze miejsce w naszym rankingu kredytów gotówkowych po raz kolejny zajmuje T-Mobile Usługi Bankowe. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ta instytucja gwarantuje zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, znakomitą ofertę z produktami i usługami finansowymi oraz szybką i komfortową obsługę.

W T-Mobile Usługi Bankowe konsumenci mają szansę otrzymać maksymalnie nawet 200 000 zł w okresie spłaty do 120 miesięcy bez konieczności wizyty w stacjonarnym oddziale banku. Kredyt gotówkowy można uzyskać całkowicie online. Warto wiedzieć, że ta instytucja nie wymaga podania celu przeznaczenia pożyczonych pieniędzy.Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe trwa zaledwie kilka minut. Warto wiedzieć, że klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy starają się o kredyt gotówkowy, nie muszą przedstawiać zaświadczeń o dochodach. W tym miejscu trzeba jednak podkreślić, że każdy konsument jest weryfikowany w bazach dłużników.

PKO BP – wysokie drugie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych

Drugie miejsce w grudniowym rankingu kredytów gotówkowych utrzymał PKO Bank Polski – z pewnością jest to duży sukces i powód do ogromnej satysfakcji. Wysoka pozycja tego banku w naszym zestawieniu oznacza, że konsumenci chętnie korzystają z jego usług i darzą go sporym zaufaniem

Klienci PKO BP mogą liczyć na uzyskanie kredytu gotówkowego od 1000 zł do nawet 120 000 zł. Okres spłaty zobowiązania finansowego wynosi od 1 do 120 miesięcy. Kredyt można otrzymać zarówno w oddziale banku, jak i na jego stronie internetowej iPKO lub poprzez aplikację mobilną IKO. Proces wnioskowania jest prosty i nie zajmuje wiele czasu. Klienci PKO BP mogą przeznaczyć uzyskany kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Warto wiedzieć, że PKO BP udziela kredytu gotówkowego na podstawie wyciągu z rachunku bankowego klienta. Ponadto bierze pod uwagę wysokość comiesięcznych wynagrodzeń wpływających na konto.

Santander Consumer Bank utrzymał trzecią pozycję!

Na ostatnim miejscu na podium w naszym zestawieniu kredytów gotówkowych uplasował się Santander Consumer Bank. W ten sposób nadal należy do najpopularniejszych instytucji finansowych w naszym kraju. Trzecie miejsce dla tego banku świadczy też o tym, że klienci nadal cenią jego produkty finansowe.

Santander Consumer Bank oferuje Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. Stali klienci tego banku mogą liczyć na aż 50 000 zł, w przypadku nowych klientów maksymalna kwota kredytu gotówkowego, jaką mogą otrzymać, wynosi 35 000 zł. O te kwoty można się jednak starać tylko w stacjonarnych placówkach banku.

Ten bank gwarantuje również uzyskanie kredytu gotówkowego za pomocą strony internetowej. Konsumenci, którzy korzystają z usług tego banku od dłuższego czasu, mogą liczyć na kredyt gotówkowy online w wysokości 25 000 zł, nowi klienci otrzymają maksymalnie 15 000 zł.

Czwarte i piąte miejsce zajęły Getin Bank i ING Bank Śląski

Mimo, iż Getin Bank i ING Bank Śląski znalazły się w tym miesiącu poza podium, to nie powinny tego traktować jako porażki. Czwarte i piąte miejsce to wysokie pozycje w naszym rankingu i świadczą o tym, że spora liczba konsumentów nadal chętnie decyduje się na uzyskanie produktów finansowych z oferty tych banków.

Getin Bank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy maksymalnie do 200 000 zł w okresie spłaty do 120 miesięcy, bez zbędnych formalności. Podjęcie decyzji o udzieleniu kredytu przez tę instytucję trwa zaledwie kilka minut. Co ważne, klient może przeznaczyć pieniądze z pozyskanego kredytu na dowolny cel.

W ING Banku Śląskim konsument może uzyskać kredyt gotówkowy w przedziale od 1000 zł do 160 000 zł. Okres kredytowania trwa nawet 8 lat. Bank nie wymaga od kredytobiorców podania celu, na który zamierza przeznaczyć pieniądze pozyskane z kredytu. Warto wiedzieć, że osoba ubiegająca się o zobowiązanie finansowe w tej instytucji otrzyma je tylko wtedy, gdy posiada dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach.

Kolejne miejsca w grudniowym rankingu kredytów gotówkowych

Miejsce sześć i siedem w naszym rankingu zajęły kolejno Millenium i Deutche Bank.W przypadku banku Millenium, kredytobiorca może starać się maksymalnie o 150 000 zł na okres spłaty 7 lat. W ofercie produktowej Deutche Bank znajduje się kredyt gotówkowy w wysokości do 200 000 zł w okresie spłaty do 8 lat.

Na ósmym i dziewiątym miejscu uplasowało się kolejno dwóch kredytodawców: Alior Bank i Eurobank. Okazało się, że najmniejszą popularnością wśród konsumentów cieszy się oferta kredytu gotówkowego BGŻ BNP Paribas – ta instytucja finansowa zamyka nasz grudniowy ranking kredytów gotówkowych.

Na jaki cel przeznaczyć kredyt gotówkowy?

Już za chwilę Święta Bożego Narodzenia, które wiążą się z dużymi wydatkami zarówno na prezenty pod choinkę, jak i produkty spożywcze. Duże zakupy świąteczne z pewnością mogą nadwyrężyć nasz domowy budżet i pozbawić większości środków finansowych. Jak uniknąć tej niekomfortowej sytuacji? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy, pożyczka ratalna lub chwilówka.

Kiedy decydować się na produkty pozabankowe? W sytuacji gdy nie mamy zdolności kredytowej lub po prostu chcemy pożyczyć mniej. Najlepszy sposobem na znalezienie optymalnej oferty jest przejrzenie rankingów chwilówek lub rankingów pożyczek ratalnych.

Grudniowy ranking pokazuje, jakie oferty kredytów gotówkowych cieszą się obecnie największą popularnością wśród konsumentów w naszym kraju. Ponadto dzięki naszemu zestawieniu każdy, kto chciałby uzyskać kredyt może porównać najlepsze oferty kredytów, które są dostępne na rynku i sprawdzić, która z nich jest najkorzystniejsza -– mówi Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl