Artur zapytał 3 lata temu

jakiś czas temu zorientowałem się że nie mam dowodu osobistego w portfelu. Zawsze go nosze w takiej jednej przegródce. Na początku jakoś sie tym nie przejąlem bo wszystko inne w porfelu było tzn. pieniądze i prawo jazdy były na miejscu. Zupełnie o tym zapomniałem, ale ostatnio pomyślełem że może mi go ktoś ukradł. Przeszukałem cały dom ale nie znalazłem tego dowodu. Co mam zrobic? powinienem iść na policje czy co? Czy ktoś może wziąc chwilówke na mój dowód? 

5 odpowiedzi
Tara (3 lata ago)

Na sam dowód to raczej nie bo potrzebny jest numer konta. Chyba, że jakos stacjonarnie czy coś ale lepiej zadzwoń do banku i to zgłoś (Twoj bank zablokuje twoj dowód i nie będzie można wziąc nigdzie pożyczki w zadnym banku czy innej instytucji finansowej).

Ada (3 lata ago)

idź na policje i im też zgłoś że zgubiłeś albo ci ukradli 

Alicja (3 lata ago)

tak i koniecznie zgłoś to do swojego banku 

feniks (1 rok ago)

miałem sytuację, że ukradli mi portfel. dużo nerwów. faktycznie ktoś mógł próbować brać pożyczkę na moje konto. Sprawdziłem swoje zobowiązania w KRD – polecili mi to znajomi. Na szczęście żadna przykra historia nie miała miejsca, ale przynajmniej miałem spokojny sen. 

eliser (1 dzień ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

6 + 11 =