Prezentacja drużyn

Zawodnikami biorącymi udział w turnieju są przedstawiciele sektora finansowego. Wielu z nich to również zapaleni fani piłki nożnej, którzy spróbują swoich sił w niedzielnym turnieju. Ze względu na nieparzystą ilość drużyn, zostało przeprowadzone losowanie rozgrywek faz grupowych. Do Grupy A trafili: Krajowy Rejestr Długów, Związek Firm Pożyczkowych oraz Vivus. Za to w Grupie B znajdują się: Aasa Polska, Creamfinance, Rejestr Dłużników ERIF i pozyczkaportal.pl. Na meczu nie zabraknie firmowych banerów, koszulek i pozytywnej energii. Każda z firm zaplanowała dla uczestników akcji specjalną niespodziankę, żeby dodać wydarzeniu wyjątkowego klimatu.
„Na stronę stowarzyszenia „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie” trafiliśmy przypadkiem kilka miesięcy temu. Po zapoznaniu się z działalnością placówki, rozmowach z władzami oraz odwiedzinach w Częstochowie postanowiliśmy, że bez wątpienia należy pomóc Ufności. Później narodził się pomysł, żeby zarazić inicjatywą zaprzyjaźnione firmy. Aby nie pozostało jedynie na wykonaniu przelewu, postanowiliśmy ubrać to w turniej piłkarski. Spośród zaproszonych firm, aż sześć niemal od razu zadeklarowała swój udział w turnieju. Warunkiem uczestnictwa każdej z drużyn było dokonanie darowizny bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Turniej „Gramy dla Dzieciaków” oprócz pomocy potrzebującym chorym dzieciom jest dla uczestników także okazją do spędzenia niedzieli aktywnie, a przede wszystkim w gronie zaprzyjaźnionych firm” – komentuje Martyna Długoszewska PR Manager Związku Firm Pożyczkowych.

Sponsorem oraz partnerem medycznym wydarzenia jest PytamDoktora. Ponadto partnerami są: Clearsound, Centrum Futbolu Warszawianka, Elit Sport. Łączy Nas Futbol.

Kilka informacji o Stowarzyszeniu „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie”

Stowarzyszenie zostało założone przez pielęgniarki, które w codziennej praktyce na sali położniczej niejednokrotnie widziały dramat nowonarodzonych dzieci porzucanych przez rodziców. Założone przez kobiety Stowarzyszenie jest jedynym w Polsce oddziałem o charakterze interwencyjnym. Ugrupowanie zapewnia porzuconym dzieciom fachową opiekę medyczną i całodobową troskę. Rodzice, którzy chcą adoptować dziecko, mają możliwość kontaktu z podopiecznymi stowarzyszenia nawet przez 24 h, gdzie są uczeni jak pielęgnować i opiekować się maluszkami. Współpraca z wieloma instytucjami daje dzieciom szansę również na adopcję zagraniczną. To najbardziej konieczne w sytuacjach, kiedy nie znalazły się rodziny adopcyjne lub zastępcze na terenie Polski.

Turniej będzie rozegrany w szczytnym celu. Zapraszamy wszystkich do strefy kibica! Nie zabraknie emocji i pozytywnej energii.