Jak wziąć udział w Wielkiej loterii?

Wielka loteria Providenta trwa. Jeśli nie chcesz stracić szansy na nagrodę i masz zamiar wziąć udział w konkursie Provident, powinieneś:

 1. Wziąć pożyczkę między 23.05 a 26.06.2018 roku w dowolnej kwocie.
 2. Zarejestrować swoją pożyczkę, w tym samym terminie wysyłając SMS z numerem umowy pożyczki na 732 120 088. Skorzystaj z telefonu, który podałeś w celach kontaktowych. Możesz też wypełnić formularz na stronie internetowej loteria.provident.pl.
 3. Poczekać na SMS zwrotny, informujący o przyjęciu zgłoszenia i przetwarzaniu danych osobowych.

Zasady są jasne i czytelne, a w loterii może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat, posiada polskie obywatelstwo i ważny dokument tożsamości. Atrakcyjne nagrody czekają. To 5 samochodów osobowych marki FORD o wartości 68 220 00 zł brutto oraz 500 nagród pieniężnych w wysokości 1000 zł każda. Warto wziąć pożyczkę online i walczyć o zwycięstwo.

Czy pożyczka musi spełniać określone warunki?

W Wielkiej loterii Provident można zarejestrować każdą pożyczkę, jeżeli:

 • wzięliśmy ją między 23.05 a 26.06.2018 roku,
 • nie spłaciliśmy jej w ciągu pierwszych 14 dni od podpisania umowy,
 • nie odstąpiliśmy od umowy,
 • nie mamy zaległości ze spłatą raty.

Brak wygranej w tygodniu, w którym dokonaliśmy zgłoszenia, nie oznacza końca zabawy. Bierzemy udział w kolejnych losowaniach i nadal mamy szansę na zwycięstwo.

Pożyczanie pieniędzy w firmie Provident

Provident zachęca nie tylko wspaniałymi nagrodami, które można wygrać w Wielkiej loterii, ale też dogodnymi warunkami pożyczania. Pożyczkodawca zaspokaja potrzeby klientów, oferując im Pożyczkę Samoobsługową i Pożyczkę Dopasowaną. Można pożyczyć nawet 15 000 zł, a pieniądze wydać na dowolne cele. Okres kredytowania to nawet 36 miesięcy.
Jeśli chcemy otrzymać dodatkowe środki, złóżmy wniosek o pożyczkę. W tym celu należy:

 1. Wybrać kwotę i okres kredytowania oraz wypełnić i wysłać wniosek o pożyczkę online,
 2. Sprawdzić i zaakceptować ofertę, przedstawioną przez pożyczkodawcę.
 3. Potwierdzić swoje dane.
 4. Poczekać na pieniądze, które zostaną wypłacone przelewem.

Jeżeli wybierzemy Pożyczkę Dopasowaną, profesjonalny doradca pomoże nam wybrać najlepsze rozwiązanie. Pamiętajmy, aby zarejestrować umowę. Trzymajmy kciuki, bo możemy wygrać naprawdę cenne nagrody!

”Rynek pozabankowy cały czas się rozrasta. Pożyczkodawcy muszą szukać sposobów, aby się wyróżnić i zyskać zainteresowanie klientów. Provident bez wątpienia zostawił konkurencję w tyle, oferując tak atrakcyjny konkurs przy równie korzystnych warunkach umowy. Pamiętajmy, aby mimo cennych nagród pożyczać rozsądnie i zawsze brać pożyczki dopasowane do naszych możliwości finansowych” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.