Provident oferuje promocyjną pożyczkę, do której za darmo otrzymamy ubezpieczenie. Przy pożyczce powyżej 1000 zł otrzymamy pakiet medyczny na cały rok.

Coraz większa walka o klienta firm pożyczkowych

Walka o klienta na rynku pożyczek niebankowych nabiera rozpędu. Poza aspektami cenowymi – kolejne firmy oferują darmowe chwilówki, czy obniżenie kosztów pożyczki – Provident postanowił przyciągnąć klientów ciekawą promocją. Jest nim ubezpieczenie wraz z usługą assistance, oferowane we współpracy z AXA Ubezpieczenia.

Darmowe ubezpieczenie pożyczki

Provident do każdej pożyczki powyżej 1000 zł daje pakiet medyczny na cały rok. Ubezpieczenie medyczne dostępne jest bez względu na wiek pożyczkobiorcy, obejmuje możliwość darmowego umówienia wizyty u lekarzy specjalistów czy wizyty domowej. Oczywiście bezpłatne jest umówienie wizyty, ale już jej koszt będziemy musieli pokryć z własnej kieszeni. Dodatkowo każde ubezpieczenie do pożyczki bez BIK obejmuje refundacje leków do kwoty 200 zł oraz dostarczenie sprzętu do rehabilitacji. Co więcej, jeśli wylądujemy w szpitalu i będziemy w nim leżeć dłużej niż 3 dni, za każdy kolejny dzień otrzymamy 50 zł. Pieniądze te oczywiście możemy przeznaczyć na spłatę tygodniowych rat w Providencie.

Warunki promocji Provident

Ubezpieczenie obowiązuje po 2 tygodniach od wzięcia pożyczki, przez kolejne 12 miesięcy, każdy klient po otrzymaniu pożyczki dostanie folder ze wszystkimi danym o ubezpieczeniu, a również kartę medyczną, która uprawni go do odbioru świadczeń. Oczywiście ubezpieczenie nie obejmuje wszystkich możliwych sytuacji, dotyczy wyłącznie zdarzeń na terenie Polski, tutaj również spełniane będą wszystkie świadczenia opisane w ubezpieczeniu. Ubezpieczenie nie pokrywa wydarzeń będących skutkiem chorób o charakterze przewlekłym, a także zachorowań, które miały miejsce przed początkiem obowiązywania ubezpieczenia oraz powikłań, które zaczęły się w jej okresie. Pożyczkę Provident można otrzymać wciskając poniższy guzik, pamiętajcie, że ubezpieczenie obowiązuje dla pożyczonych kwot powyżej 1000 zł.

Weź pożyczkę w Provident