Promocja Vivus – 300 zł dla każdego

Do 30 czerwca każdy klient, który weźmie w Vivus pożyczkę, otrzyma bon o wartości 300 zł. Pieniądze można przeznaczyć na wczasy realizowane przez serwis Fly.pl. Bon obowiązuje na wyjazdy, których cena zaczyna się od 3000 zł. Ważny jest do końca 2018 roku. Oznacza to, że zaoszczędzicie nawet 10 proc. ceny wakacji. Co więcej, kwotę niezbędną do wykupienia wczasów, możecie pożyczyć właśnie na stronie Vivus. Promocja przeznaczona jest dla każdego, dla nowych i stałych klientów.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług pożyczkodawcy, poświęćcie kilka minut na rejestrację na stronie i złóżcie wniosek. Pamiętajcie jednak, że ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki online zależy od waszej zdolności kredytowej.

Jak wziąć pożyczkę od Vivus?

Cały proces wnioskowania o chwilówkę Vivus odbywa się przez internet. Potencjalny pożyczkobiorca musi założyć swój profil klienta na stronie. W tym celu potrzebny będzie dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe. Pomoże ono w weryfikacji tożsamości. W tym celu zostaniecie poproszeni o wykonanie przelewu na symboliczną kwotę 1 gr. Pozwoli on potwierdzić zgodność danych z dowodu z danymi, które posłużyły wam do założenia konta. Przelew weryfikacyjny chroni przed oszustami, próbującymi wyłudzać kredyty na cudze dane.

Żeby zaciągnąć pożyczkę w Vivus, wystarczy, że:

  • jesteście polskimi obywatelami w wieku od 19 do 78 lat,
  • posiadacie pełną zdolność do czynności prawnych,
  • otrzymasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Pożyczaj i zarabiaj z Vivus

Firma Vivus poza sezonowymi promocjami i rabatami wspiera klientów również w ramach programu partnerskiego. Jeśli zaprosicie znajomych do skorzystania z oferty pożyczkodawcy, za każde polecenie Vivus przeleje na wasze konto 30 zł. Pieniądze dostaniecie, pod warunkiem, że zaproszona osoba przejdzie pozytywnie ocenę zdolności kredytowej i rzeczywiście zdecyduje się na pożyczkę. Program nie zakłada żadnych ograniczeń kwotowych, więc możecie swobodnie zarabiać, nic właściwie nie robiąc.

Wykorzystajcie bon na długi czerwcowy weekend

Promocja Vivus to idealna okazja, żeby za mniejsze pieniądze zorganizować sobie wyjazd na długi czerwcowy weekend. Serwis Fly.pl przygotował specjalną ofertę na ten czas. Nie dość, że dostaniecie bon na 300 zł, to możecie jeszcze skorzystać z wycieczek last minute, tańszych nawet o 60 proc. Do wyboru macie wczasy all inclusive np. w Turcji, czy Grecji oraz pełne atrakcji wycieczki objazdowe. Zróbcie sobie wolne za drobne!