Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Provident – opinie

Provident przyciąga klientów nie tylko pozycją lidera na rynku pożyczek bez BIK, ale teraz również atrakcyjną promocją. Wszyscy nowi klienci, którzy pożyczą min. 2000 zł, wezmą udział w losowaniu i mogą wygrać tablet.

Rynek pożyczek i kredytów znacznie ożywia się wraz z narastaniem świątecznej atmosfery. Większość  firm obniża wtedy koszty lub dodaje świąteczne prezenty dla swoich klientów. Właśnie tak postanowił przyciągnąć zainteresowanych oferujący pożyczki bez BIK Provident.

Wygraj tablet od Providenta

Nagrodą w świątecznej promocji jest tablet o wartości 200 zł, oznacza to, że nie musimy płacić od niego podatku. Tablet dostanie każda osoba, która w okresie do 9.12 weźmie w Providencie pożyczkę na kwotę minimum 2000 złotych oraz spłacać będzie ją do końca terminu, na jaki zostanie udzielona. Pożyczka może być udzielona zarówno w pakiecie przelew, jak i pakiecie gotówka – z dostarczeniem pieniędzy do domu. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów, czyli osób, które w ciągu ostatnich 26 tygodni nie posiadały pożyczki gotówkowej w Provident. Każdy z uczestników promocji może dostać maksymalnie 1 tablet. Nagroda zostanie przekazana przed doradcę klienta lub kurierem po 21 dniach od dnia podpisania umowy.

Provident liderem rynku pożyczek pozabankowych

Przypomnijmy, że Provident Polska jest największą firmą udzielającą pożyczki niebankowe w Polsce. Szybkie pożyczki bez BIK udzielane są na kwotę do 10 000 złotych i na maksymalny okres 90 tygodni. Umówić się z doradcą można poprzez kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę” w naszym rankingu pożyczek na raty. Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna, już na pierwszym spotkaniu z doradcą zostaną wypłacone nam pieniądze.