Promocja w Pożyczka Plus – zasady

Pożyczka Plus, która stale się rozwija, przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Nosi ona nazwę “ „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł Premii”. Na jakich zasadach odbywa się promocja?

Każdy klient, który sięgnie po zastrzyk gotówki od Pożyczka Plus, otrzyma zwrot 67 zł na swoje konto. Pamiętajmy jednak o spełnieniu kilku warunków. Oto one:

  1. Należy skorzystać z oferty w określonym terminie.
  2. Należy spłacić zobowiązanie w dniu ustalonym z pożyczkodawcą.
  3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci firmy.

Ważne: udział w promocji możemy wziąć tylko raz. Pożyczkodawca wymaga od klienta wyrażenia zgód marketingowych oraz pożyczenia nie więcej, niż 3 000 zł. Tylko taka kwota pożyczki objęta jest premią.

Do promocji można przystąpić od dnia 9 grudnia 2019 roku (od godziny 00:01) do dnia 22 grudnia 2019 roku (do godziny 23:59).

Kto może wnioskować o pożyczkę w Pożyczka Plus?

Firma pożyczkowa Pożyczka Plus udziela szybkich chwilówek online w kwocie do 10 000 zł. Czas na spłatę zobowiązania w tej firmie to 45 dni. Instytucja docenia swoich klientów. Stąd w ofercie firmy produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Kto może ubiegać się o dodatkową gotówkę w Pożyczka Plus? Osoba, która ma od 19 do 73 lat, ponadto:

  • posiada zdolność kredytową;
  • stały i udokumentowany dochód;
  • nie została wpisana do rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

W Pożyczka Plus możemy otrzymać chwilówkę z RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania wynoszącą 0 proc. Oznacza to, że ubiegając się o pożyczkę w kwocie do 3 000 zł nie poniesiemy żadnych kosztów.

Sięgając po pożyczkę objętą promocją „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł Premii”, możemy liczyć na błyskawiczne rozpatrzenie wniosku. Firma analizuje dokumenty swoich klientów przez 7 dni w tygodniu. Wypłata gotówki następuje za pomocą szybkich przelewów. Zwrot pieniędzy w ramach promocji następuje po 7 dniach od stwierdzenia spełnienia przez pożyczkobiorcę warunków akcji.