Otwórz konto osobiste w Banku Pocztowym i wygraj smartband Xiaomi

Bank Pocztowy rusza z nową promocją dla nowych klientów, którzy założą konto osobiste! Otwórz rachunek osobisty i zdobądź aż trzy nagrody! Zapoznaj się z warunkami udziału w promocji i skorzystaj już teraz!
Konto w Porządku z nagrodami - co to za promocja
Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Jeżeli potrzebujesz darmowego i wygodnego konta bankowego to jesteś w dobrym miejscu! Konto w Porządku oferowane przez Bank Pocztowy to możliwość zarządzania finansami w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu dzięki bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak prezentuje się oferta konta bankowego Banku Pocztowego!

Złóż wniosek Opinie o Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Co można zyskać w promocji?
 • voucher o wartości 50 zł z katalogu Mastercard® Bezcenne® Chwile
 • opaska Xiaomi Mi Band 6 NFC
 • promocyjne oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym.
Do kiedy trwa promocja?
 • 28 luty 2022 r.

Konto w Porządku z nagrodami – co to za promocja

Bank Pocztowy proponuje ciekawą i prostą promocję “Konto w Porządku z nagrodami” dla osób, które otworzą konto osobiste w okresie od 6 grudnia 2021 do 28 lutego 2022 r.! Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.11.21r. do 05.12.21 r. nie posiadali rachunku osobistego w Banku Pocztowym.

Wystarczy, że założysz konto osobiste w Banku Pocztowym i zawnioskujesz o kartę płatniczą Mastercard z logo Poczty Polskiej. Uczestnicy promocji mogą zdobyć aż 3 nagrody! Są to:

 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania w programie Mastercard Bezcenne Chwile,
 • podwyższone oprocentowanie do 2% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące,
 • smart band Xiaomi Mi Band 6 NFC!

Warunki do zdobycia nagród w promocji Banku Pocztowego

Bank Pocztowy stawia bardzo proste warunki. Dwie nagrody: voucher oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym otrzymają wszyscy klienci, którzy zarejestrują nowe konto osobiste i wykonają co najmniej jedną transakcję kartą płatniczą! Aby wygrać smartband Xiaomi trzeba będzie postarać się nieco bardziej!

Co należy zrobić aby wziąć udział w promocji i wygrać wszystkie nagrody?

 1. W czasie trwania promocji (06.12.21r. – 28.02.22r.) zawrzyj umowę o otwarcie rachunku osobistego, zaakceptuj wymagane zgody marketingowe, podaj numer telefonu i adres e-mail.
 2. Promocyjne oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym- nagrodę otrzymasz po pomyślnym zarejestrowaniu udziału w promocji i podpisaniu umowy na otwarcie rachunku osobistego w Banku Pocztowym.
 3. Aby zdobyć voucher na kwotę 50 zł- w terminie od 06.12.2021 r. do 31.01.2022 r. dokonaj co najmniej jednej transakcji kartą Banku Pocztowego lub transakcji mobilnej. Za to otrzymasz kod promocyjny, który zostanie wysłany na Twój numer. Wykorzystaj go do 31.03.2022 r. na stronie programu Bezcenne Chwile, w zakładce „Benefity”, w sekcji „Kody Promocyjne”.
 4. Aby wygrać opaskę Xiaomi – w terminie od 01.02.2022 r. do 28.02.2022 r. dokonaj jak największej liczby transakcji mobilnych (co najmniej 15), na kwotę co najmniej 5 zł każda. 100 uczestników z największym wynikiem zrealizowanych i zaksięgowanych płatności mobilnych, otrzyma kod SMS, który umożliwia odebranie nagrody Xiaomi Mi Band 6 NFC! Zrealizuj kod na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/ do dnia 31.03.2022 r.

Czy w innych bankach można zyskać na promocjach do konta?

Bank Pocztowy proponuje ciekawą promocję dla klientów, którzy chcą otworzyć nowe konto osobiste. Największą trudność może sprawić wykonanie jak odpowiednio wysokiej liczby płatności – konkurencja może być wysoka! Nagroda rzeczowa – Xiaomi MI Band 6 NFC – jest jednak warta zaangażowania!

Podobnie ciekawą nagrodę w ramach konkursu do konta osobistego proponuje bank BNP Paribas. W konkursie BNP “Wigilijna zabawa”można wygrać Thermomix TM6 i dodatkowo aż 300 zł w promocji Konto na święta!

Podobnie Pekao, oferuje do nawet 250 zł w bonach do Biedronki, 4F i na Allegro! Tu niestety nie uzyskamy żadnej nagrody rzeczowej, jednak same bony są równie ciekawym dodatkiem!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×