Promocja KredytOK – wydłużony okres spłaty do 60 dni!

Weź pożyczkę teraz, spłać po Nowym Roku” to hasło promujące nową ofertę KredytOK dostępną w oddziałach już od listopada. Promocja dotyczy Pożyczki Odnawialnej, która jest najczęściej wybieranym produktem wśród Klientów KredytOK. Promocja opiera się na wydłużonym okresie spłaty do 60 dni, bez zwiększania kosztu pożyczki. Oferta jest ograniczona czasowo.
Promocja KredytOK – wydłużony okres spłaty do 60 dni!
KredytOK - weź pożyczkę
KredytOK

W Kredyt OK można otrzymać szybką pożyczkę na kwotę od 1000 do 7000 zł w okresie spłaty do 4 miesięcy. To znakomita oferta dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku pieniędzy na pilne potrzeby. Wnioskowanie o dodatkowe pieniądze odbywa się przez telefon, natomiast środki wypłacane są przelewem na konto, czekiem GIRO na poczcie lub za pośrednictwem mobilnego doradcy.

Weź pożyczkę Opinie o KredytOK

Weź pożyczkę teraz, spłać po Nowym Roku to hasło promujące nową ofertę KredytOK dostępną w oddziałach już od listopada. Promocja dotyczy Pożyczki Odnawialnej, która jest najczęściej wybieranym produktem wśród Klientów KredytOK. Promocja opiera się na wydłużonym okresie spłaty do 60 dni, bez zwiększania kosztu pożyczki. Oferta jest ograniczona czasowo.

Zasady promocji

Pożyczka Odnawialna dostępna jest w stacjonarnych oddziałach KredytOK. Promocyjny czas spłaty wydłużony do 60 dni dotyczy nowych Klientów marki. Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji KredytOK. Następnie Doradca kontaktuje się z Klientem i umówi spotkanie w dogodnym dla niego miejscu i terminie. Z promocji można skorzystać także samodzielnie kontaktując się z Doradcą pod numerem 601 500 500 lub odwiedzić najbliższy oddział terenowy KredytOK. Pełna lista placówek znajduje się pod tym adresem. Koszty przykładowej pożyczki na kwotę 500 zł kształtują się następująco: prowizja: 145 zł, odsetki: 0 zł, całkowita kwota do zapłaty: 645 zł. Całość kwoty w ramach oferty promocyjnej należy spłacić dopiero po 60 dniach. Promocyjny okres spłaty dla Pożyczki Odnawialnej jest stały niezależnie od kwoty jaką pożyczymy.

Skorzystaj z promocji!

Oferta kredytOK

KredytOK oprócz oferty promocyjnej 60 dni bez opłat dla Pożyczki Odnawialnej posiada inne produkty, dostosowane do potrzeb Klientów. W oddziałach terenowych dostępna jest Złota Pożyczka, gdzie wyrób ze złota może być zabezpieczeniem pożyczki, a także Karta KredytOK umożliwiającą stały dostęp do pieniędzy – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Coraz większą popularnością cieszy się także Pożyczka Senior Ratka dedykowana Emerytom i Rencistom. Decyzja o udzieleniu pożyczki przyznawana jest podczas rozmowy telefonicznej z Doradcą, a gotówka do 2000 zł wypłacana jest w okienku Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Marka KredytOK należy do Capital Service S.A., finansowej spółki obecnej od 2015 roku na rynku obligacji.

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka Kredyt OK – opinie

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść