Przystąp do Programu Lojalnościowego i płać mniej

W ramach Programu Lojalnościowego NetCredit możemy liczyć na 5, a nawet 50% zniżki na koszty prowizji naszej pożyczki. Firma udostępnia także swoim klientom 30% rabat urodzinowy. Do Programu mogą przystąpić osoby, które zaciągnęły i spłaciły już przynajmniej jedną pożyczkę w NetCredit, a czas przeznaczony na spłatę zobowiązania wynosił minimum 14 dni. W tym zakresie firma przyznaje nam ułatwienia – nawet jeśli przedłużymy naszą pożyczkę i tak możemy korzystać ze zniżek Programu Lojalnościowego.
Jeśli terminowo spłaciliśmy naszą pierwszą pożyczkę i zaciągnęliśmy drugą, otrzymamy 5% zniżki. Przy trzeciej pożyczce możemy już liczyć na 10% zniżki i tak dalej, dodając za każdym razem 5%. Maksymalna kwota zniżek to 50%, a z rabatu możemy korzystać w ciągu 12 miesięcy od spłaty poprzedniej pożyczki.
Atrakcyjnym dodatkiem jest 30% zniżka urodzinowa na prowizje, którą możemy otrzymać jeśli złożymy wniosek na dzień przed naszymi urodzinami, w dniu urodzin lub dzień po nich.

Pożyczasz i zyskujesz

Program Lojalnościowy NetCredit jest propozycją dla osób, które z szybkich pożyczek online korzystają często. Zasady programu realnie wspierają ideę odpowiedzialnego pożyczania. Każda kolejne terminowo spłacone zobowiązanie to o kilka procent niższe prowizje, czyli faktyczny zysk dla pożyczającego. Korzystając z Programu Lojalnościowego NetCredit możemy także wykorzystywać inne oferty specjalne firmy. Powinniśmy jednak pamiętać, że rabaty się nie łączą.

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka Net Credit – opinie