Profi Credit także przez internet – nowy produkt pożyczkodawcy

Pożyczka online to nowa oferta od Profi Credit Polska S.A., sprawdzonego i zaufanego pożyczkodawcy. Firma w marcu 2017 roku uzyskała wyróżnienie – tytuł Potęgi Biznesu 2016 w IX edycji konkursu Potęgi Biznesu! A to tylko jeden z czynników, które buduje zaufanie do firmy. Najważniejszym jego elementem jest duże grono zadowolonych klientów.

Teraz Profi Credit ponownie ułatwia życie pożyczkobiorcom. Firma udostępniła prostą i szybką pożyczkę przez internet. Proces weryfikacji klienta jest prosty. Dlatego, że bo korzysta z automatycznego silnika decyzji kredytowej i zintegrowanego mechanizmu wypłat pożyczek z systemem szybkich przelewów. Dla klienta oznacza to, że pieniądze pojawiają się na jego koncie nawet w kilka minut.

Pożyczkę w Profi Credit można zaciągnąć:

Profi Credit – promocyjna pożyczka bez odsetek w ofercie online

Przy zaciąganiu pożyczki ratalnej przez internet klient nie płaci odsetek, a wtedy pożyczka jest tańsza o 10 proc. (RSO wynosi 0 proc.). To nie wszystko: w ramach procesu składania wniosku klient w nagrodę otrzymuje punkty. Te można wymienić na:

  • odroczenie płatności raty,
  • obniżenie o połowę dwóch rat,
  • spłatę pojedynczej raty pożyczki.

Pożyczka w Profi Credit – jak ją wziąć online?

Żeby wziąć pożyczkę przez internet w Profi Credit wystarczy:

  1. Wypełnić prosty formularz, który znajduje się na stronie pożyczkodawcy.
  2. Zostawić swój numer telefonu na stronie Profi Credit i poczekać na natychmiastowy kontakt ze strony pożyczkodawcy.

Klient nie musi podpisywać żadnych dokumentów. Wystarczy, że wprowadzi wymagane dane do prostego w obsłudze formularza lub poda je w rozmowie z konsultantem.

Jak długo trwa cały proces wnioskowania o pożyczkę?

  • 5 minut – to czas w jakim klient wypełnienia formularza,
  • 2 minuty – tyle zajmuje kalkulacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy przez szybki silnik decyzyjny,
  • 8 minut- to najkrótszy czas, który minął od wypełnienia formularza do pojawienia się pieniędzy na koncie klienta!

Problem ze spłatą rat? Weź wakacje kredytowe w Profi Credit

Czasem zdarza się tak, że klient nie jest w stanie w danym momencie spłacić zaciągniętej pożyczki. Nie trzeba wpadać w panikę – Profi Credit zdaje sobie sprawę z takich sytuacji i wyciąga pomocną rękę do klientów, którzy tymczasowo nie mogą wywiązać się ze spłaty. Firma zachęca do kontaktu z doradcą finansowym, który podpowie, co robić w takich sytuacjach.

Dodatkowo Profi Credit dba w tym zakresie o klientów od samego początku. Już podczas brania pożyczki klient może wziąć dodatkowo pakiet usług, które pomogą mu w przejściowych problemach. Dzięki pakietowi można skorzystać z tzw. wakacji kredytowych, czyli na jakiś czas odroczyć spłatę rat kredytu. Można także obniżyć ratę nawet o 50 proc., co w specjalnych sytuacjach przyniesie ulgę portfelowi klienta.