Visset Biznes to marka posiadająca w swojej ofercie dwa produkty finansowe dla aktywnych przedsiębiorców, a są to:

 1. Gotówka w obrocie,
 2. Gotówka na szybko.

Dzięki zróżnicowaniu ofert możliwe jest finansowanie przedsiębiorców zgodnie z ich potrzebami. Koszty zobowiązania są niższe niż w przypadku konkurencyjnych ofert, przy czym nie jest konieczne przesyłanie faktur i rachunków firmy. Procedura pożyczkowa trwa tylko chwilę i jest przeprowadzana w pełni online.

Visset dla firm - skorzystaj z oferty!

Gotówka w obrocie do 12 000 zł w Visset dla firm

Gotówka w obrocie to elastyczna linia kredytowa dla firm dostępna w kwocie od 2 000 do 12 000 zł, przy czym możliwe jest podniesienie ustalonego limitu kwoty. Spłata pożyczki następuje w ratach równych przez okres maksymalnie 6 miesięcy. Po otrzymaniu kapitału, przedsiębiorca może przeznaczyć go na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej, np. opłacenie podatków, zakup sprzętu czy wypłaty dla pracowników.

Skorzystaj z oferty dla firm

Gotówka na szybko do 5 000 zł w Visset dla firm

Gotówka na szybko to propozycja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują błyskawicznego zastrzyku gotówki w kwocie od 2 000 do 5 000 zł. Pożyczka udzielana jest na 30 dni, ale produkt cechuje duża elastyczność. Po dokonaniu opłaty za przedłużenie pożyczki możliwe jest przesunięcie terminu spłaty o kolejny miesiąc. Z każdym kolejnym przesunięciem terminu spłaty naliczany jest rabat. Oznacza to, że każde przedłużenie pożyczki będzie kosztować mniej. W Visset dla firm nie ma limitu przedłużeń.

Środki są wypłacane w 15 minut, a pieniądze można przeznaczyć na opłacenie ZUS i US, uregulowanie zaległych faktur czy zaopatrzenie firmy. Warto podkreślić, że pożyczka może być wielokrotnie przedłużana.

Jak wziąć pożyczkę dla firm w Visset Biznes krok po kroku?

Visset dla firm oferuje pożyczki dla przedsiębiorców MŚP w dwóch wariantach: Pożyczka na szybko do 5000 zł na 30 dni (z możliwością nielimitowanego przedłużania terminu spłaty) oraz Gotówka w obrocie, czyli pożyczka do 12 000 zł na 6 miesięcy. Niezależnie od wariantu pożyczki, wniosek możemy złożyć bez wychodzenia z domu. Po dopełnieniu procedury pożyczkowej pieniądze przelewane są na konto klienta.

Jak wziąć pożyczkę? Wystarczy kolejno:

 • wybrać kwotę i wariant pożyczki Visset dla firm,
 • wypełnić formularz online w serwisie visset.pl
 • złożyć wniosek pożyczkowy,
 • przejść weryfikację tożsamości,
 • zaczekać na decyzję pożyczkową i przelew na konto.

Pierwszym etapem ubiegania się o pożyczkę dla firm w Visset Biznes jest wybór odpowiedniej kwoty i okresu spłaty zobowiązania za pomocą suwaków na stronie głównej visset.pl. Po kliknięciu na przycisk “WYBIERAM” zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, gdzie zostaniemy poproszeni o podanie danych firmy oraz danych pożyczkobiorcy. Pozwoli to założyć konto na stronie pożyczkodawcy, które należy następnie aktywować za pomocą otrzymanej wiadomości e-mail oraz kodu SMS.

Potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się przez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, który należy przesłać na konto pożyczkodawcy (dane do przelewu znajdziemy w zakładce “pytania” oraz na Profilu Klienta). Ostateczną formą weryfikacji jest potwierdzenie podanych przez siebie danych. Po przesłaniu wniosku klient otrzymuje e-mail i SMS z decyzją pożyczkową oraz kwotą przyznanej pożyczki. Następnie gotówka niezwłocznie jest przesyłana na konto pożyczkobiorcy.

Zobacz ofertę

Warunki pożyczki Visset dla firm

Warunki pożyczki Visset dla firm są proste do spełnienia, a do wniosku nie trzeba dołączać faktur i rachunków. Na skorzystanie z finansowania szansę mają klienci, którzy:

 • są w wieku od 20 do 75 lat,
 • posiadają dowód osobisty,
 • dysponują prywatnym numerem komórkowym,
 • posiadają konto firmowe w dowolnym banku,
 • prowadzą działalność gospodarczą od minimum 3 miesięcy.

Visset dla firm – spłata i szansa na przedłużenie pożyczki

Pożyczki w Visset dla firm należy spłacić przelewem na konto pożyczkodawcy, zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem lub wcześniej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczegółowe dane do przelewu dostępne są w zakładce “Mój Panel” na profilu klienta. W razie konieczności możliwa jest spłata pożyczki z innego rachunku bankowego. Ważne, by w tytule przelewu zawarte zostały szczegóły pożyczki.

W razie problemów z uregulowanie długu w terminie należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta visset.pl. Visset umożliwia przedłużenie pożyczki dowolną ilość razy, a opłata za każde kolejne przedłużenie będzie niższa. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki pożyczkobiorca może zostać obciążony dodatkowymi kosztami za niedotrzymanie warunków umowy.

Sprawdź

Visset dla firm – podsumowanie

Wygodna gotówka dla twojej firmy od Visset Biznes to ciekawa propozycja dla sektora MŚP oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą od co najmniej 3 miesięcy. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy, m.in. uregulowanie podatków, zakup sprzętu i towarów czy wypłaty dla pracowników. Decyzja pożyczkowa jest przesyłana do klienta chwilę po złożeniu wniosku online. W razie negatywnej decyzji, Visset informuje klientów o powodach odrzucenia wniosku, co pomoże lepiej zarządzać swoją zdolnością kredytową w przyszłości.

Visset dla firm - skorzystaj z oferty!