Efino – opinie Nasza ocena 8 /10

Efino - opinie

3.79 z 5 Na podstawie 61 opinii
(61 opinie o Efino)

Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł

Efino jest instytucją pozabankową specjalizującą się w udzielaniu pożyczek do spłaty w systemie ratalnym. Minimalna kwota, jaka dostępna jest w ramach oferty to 1000 zł, za to maksymalnie możemy uzyskać nawet 5000 zł. Bardzo korzystnie prezentuje się okres spłaty, który niezależnie od kwoty wynosi od 3 do 18 miesięcy.

Weź pożyczkę

Porównaj

Efino – Raty dopasowane do potrzeb klienta

W ramach swojej oferty Efino proponuje bardzo atrakcyjne kwoty, które można elastycznie rozłożyć na dogodne raty. Jeśli odpowiednio wyliczymy, jaka suma jest nam potrzebna i na jakiej przestrzeni czasu możemy ją oddać, nasz budżet nie odczuje dodatkowego zobowiązania. Ważne jest to, żebyśmy dokładnie przeanalizowali parametry danej oferty, zanim ostatecznie się na nią zdecydujemy. Szczegóły odnajdziemy na stronie internetowej pożyczkodawcy, gdzie za pomocą suwaków szybko ustalimy okres spłaty oraz interesującą nas kwotę.
Proponowane przez firmę kwoty mają bardzo korzystny zakres. To bardzo ważne, szczególnie dlatego, że klienci mają różne potrzeby i upodobania. Niektórzy z nich wolą szybko pozbyć się rat, dlatego wybierają możliwie najkrótszy okres spłacania, aby odciążyć swój budżet możliwie prędko. Inni klienci wolą rozłożyć pożyczoną sumę na więcej mniejszych części. Wówczas oddają kwotę stopniowo, w mniejszych ratach. Efino proponuje ofertę, która odpowiadać będzie potrzebom obu tych grup pożyczkobiorców.

Weź pożyczkę

Efino – dobra pomoc przy większych wydatkach

Wsparcie o wymiarze, jaki proponuje Efino, będzie pomocne, jeśli planujemy wyjazd, remont lub jakiś inny, znaczący wydatek. Biorąc pożyczkę rozsądnie, nie będziemy musieli rezygnować z naszych planów. Ważne jest, abyśmy trzymali się zawartych w umowie ustaleń. Kwota taka jak minimalny 1000 zł jest dobra dla osób, którym zależy na sumach bliskich standardowym chwilówkom. Tutaj jednak możemy liczyć na regulowanie długu w ratach.
Z kolei największa suma, jaka jest dostępna, czyli 5000 zł to dobre rozwiązanie przy większych wydatkach. Każdy z nas ma czasami potrzeby, których koszty nieco wykraczają poza możliwości naszego budżetu w danym momencie. Dlatego warto zastanowić się nad wzięciem pożyczki i rozłożeniem jej na dogodne do spłacenia raty. Jeśli zrobimy to umiejętnie, nie będziemy musieli rezygnować z tego, co jest nam potrzebne w danej sytuacji. Pomoże nam w tym właściwa ocena naszych możliwości finansowych.

Weź pożyczkę

Efino – wymagania

Podobnie jak w przypadku korzystania z ofert innych instytucji pozabankowych, aby ubiegać się o pożyczkę na raty w Efino musimy spełniać kilka wymagań. Niewątpliwie musimy mieć obywatelstwo polskie, jak również stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju. Firma kładzie na to duży nacisk, co jest podkreślone na stronie internetowej w dziale z pytaniami i odpowiedziami. Co więcej, adresatami oferty są osoby, które ukończyły 21 lat. Bardzo istotne jest to, że ta firma pożyczkowa w informacjach na swojej stronie nie określa górnej granicy wieku potencjalnego klienta. Można wnioskować, że nie ma sprecyzowanego maksimum wiekowego i decydującym w tym przypadku czynnikiem jest indywidualna sytuacja osoby ubiegającej się o pożyczkę. To bardzo ważne dla dużej grupy osób zainteresowanych taką usługą.

Bazy dłużników

Skoro my możemy sprawdzać firmę pożyczkową, powinniśmy być również nastawieni na to, że także nasze dane będą sprawdzone. Efino kontroluje informacje na nasz temat zgromadzone w rejestrach dłużników takich jak BIG Infomonitor, BIK, KRD, ERIF. Jeśli nie figurujemy w żadnym z nich, nasz wniosek może zostać rozpatrzony pozytywnie. Ponadto ta instytucja pozabankowa zastrzega sobie możliwość sprawdzenia podanych przez nas informacji u naszego pracodawcy. Jednak nie musi to dotyczyć każdego przypadku. Po raz kolejny istotną rolę odgrywa tu indywidualna sytuacja potencjalnego klienta.
Jeśli spełniamy wymienione wymagania, możemy śmiało aplikować o pożyczkę w ramach oferty Efino. Istnieje duża szansa na to, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Wypełnij wniosek

Proces ubiegania się o pożyczkę w Efino

Bardzo ważne jest to, że proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Przebiega on bardzo wygodnie dla klienta. Wszystkie kroki mogą być wykonane bez konieczności opuszczania domu. Wystarczy, że skorzystamy ze strony internetowej Efino oraz dostępnego tam Panelu Klienta. Tam znajdziemy wygodne suwaki, które pomogą nam dopasować kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Poniżej wyświetlą się parametry wybranej oferty, z którymi powinniśmy dokładnie się zapoznać zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Gdy już mamy pewność, możemy składać wniosek. Nie będzie to czasochłonne.
Kiedy to zrobimy, musimy przejść przez weryfikację rachunku bankowego i ocenę zdolności kredytowej. Przebiega to bardzo szybko za pomocą usługi Instantor. To aplikacja, która jednorazowo logując się na nasze konto bankowe, wykonuje obie wspomniane czynności. Jednocześnie zostaje zachowane bezpieczeństwo naszych danych. Możemy w ten sposób uniknąć wykonywania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną sumę. Oszczędzamy nasz czas, a co za tym idzie, dodatkowo przyspieszamy cały proces aplikowania o pożyczkę.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Przypomnienia i terminowości spłat

Gdy już wykonamy wymienione powyżej kroki, musimy czekać na rozpatrzenie naszego wniosku. Zazwyczaj nie trwa to zbyt długo dzięki możliwościom, jakie daje nam internet. Jeśli decyzja na temat naszej aplikacji będzie pozytywna, pieniądze szybko trafią na konto. Możemy przeznaczać je na dowolny cel. Jednak warto pamiętać o obowiązku, jakim jest terminowe spłacanie naszego zobowiązania. Trzymając się wyznaczonych dat, unikniemy dodatkowych kosztów wynikających z opóźnień. Gdy zbliża się termin spłaty kolejnej z rat, otrzymujemy wiadomość SMS z przypomnieniem. To bardzo ważne udogodnienie dla tych, którzy chcą zachować terminowość swoich opłat. Jeżeli nie jesteśmy w stanie oddać kolejnej raty na czas, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z reprezentantem firmy w celu odnalezienia właściwego rozwiązania.

Weź pożyczkę

Efino – podsumowanie

Zalety

 • Możliwość kontaktu 7 dni w tygodniu
 • Brak górnej granicy wieku
 • Klient może korzystać z weryfikacji poprzez usługę Instantor

Wady

 • Wysoka dolna granica wieku (21 lat)
 • Pożyczkodawca może weryfikować dane u naszego pracodawcy
 • Sprawdzanie baz BIG Infomonitor, ERIF, KRD i BIK

Dodaj opinię o Efino

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Nie polecam, z dochodem netto ponad 5000 nie maja oferty, proszą o złożenie wniosku za rok!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 4 / 5.00

  Dobra oferta.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  odradzam. Umowa niejasna, zero kontaktu, obsługa niemiła.
  Spłaciłam 6 rat naprzód, a po dwóch miesiącach dostałam list z windykacji z tyt niespłaconej raty. Moja wpłata ok 3 tys została zaliczona na bliżej nieokreślone opłaty. Zero odpowiedzi na reklamację. Zero nowego harmonogramu spłat ani rozliczenia kwoty wpłaconej w wys 6 rat - bo na raty nie została wpłata zaliczona. Mętne tłumaczenia i zero rzeczowego rozwiązania sprawy. Nie stosują się do własnej umowy i własnego regulaminu. Rozważam skargę do UOkIK

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Superancka oferta, którą wszytskim polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Błyskawiczna weryfikacja i natychmiastowa wypłata pieniędzy- super opcja dla ludzi, którym zależy na czasie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  A kto pisze te pozytywy chyba pracownicy firmy , pożyczka droga , sprawdzają bazy , a kto jak ma dobrą bazę weźmie u nich kolejny kredyt chyba głupi

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  A kto pisze te pozytywy chyba pracownicy

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Ludzie nie róbcie tego !!! To zwykła Lichwa . Spłaciłam pożyczkę 3836. Dostałam zwrot za spłatę rok wcześniej 112 zł a to oznacza tyle ze skasowali swoją prowizje 115 zł za każdy msc w którym pozyczki nie ma ale sprawa trafi do Rzecznika finansowego.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  bardzo drogo

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Oferta przereklamowana. Warunki pożyczki zdecydowanie kiepskie, a do tego obsługa ordynarna, bezczelna i niewyedukowana.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 2 / 5.00

  Nie jest to firma, którą bym poleciła komukolwiek- chyba, że wrogowi

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 2 / 5.00

  Niby wszytsko ok,ale obsługa fatalna- powinni nad tym popracować.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 4 / 5.00

  Instantor to spoko opcja. Kolejny plus dla nich.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 2 / 5.00

  Oferta raczej taka sobie. Nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Polecam gorąco.
  Efino jako jedna z nielicznych firm udzielających pożyczek uznaje świadczenie pielegnacyjne za dochód.
  Bardzo miła pełna empatii obsługa.
  Dziękuję

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 3 / 5.00

  Coż... to nie jest najlepsza oferta z jaką miałem do czynienia. Raczej drogo niż tanio, ale co trzeba im przyznać to rewelacyjna obsługa!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 2 / 5.00

  Nie uważam, że ofarta powala. Cennik jest raczej kiepski- choć co trzeba im przyznać obsługa jest przemiła- jedna z najmilszych z jakimi miałem do czynienia.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 1 / 5.00

  Nie wiem skad tu tyle pozytywnych komentarzy- czy osoby, które je pisały nie przeglądały oferty konkurencji? Nie wiedzą, że oferta efina jest droga? a może to ich nie interesuje? Sorry ale w dzisiejszych czasach firmy pożyczkowe nie oszukuja- wszytskie sa mniej wiecej takie same a to co je rozni to własnie cennik! a u nich ten cennik jest słaby!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 2 / 5.00

  Oferta jak każda. Każdy w końcu chce zarobić- nikt nie pożyczy Ci kasiory za darmo!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 3 / 5.00

  oferta przyzwoita ale zdecydowanie powinni popracowac nad czasem wyplaty kasy

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.51 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Visset Visset
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • loanme logo LoanMe Pierwsze 2000 zł gratis!
  Maks. kwota: 11000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.70 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.62 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.69 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.21 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł